Як відключити фонове зображення на екрані входу Windows 10

У сьогоднішній статті розглянемо як відключити фонове зображення на екрані входу в Windows 10

Якщо відключити фонове зображення на екрані входу - замість зображення екран буде залитий суцільним кольором. Ви можете зайти в персоналізацію і вибрати колір потрібної заливки для екрану входу.

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  regedit і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ System. Натисніть на розділ  System правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти) => назвіть новий параметр  DisableLogonBackgroundImage

3. Відкрийте параметр  DisableLogonBackgroundImage,  в поле "Значення" введіть  1 і натисніть на "ОК". Закрийте редактор реєстру, тепер заблокувавши комп'ютер ви не побачите на екрані входу фонового зображення.

Якщо ви в майбутньому захочете повернути фонове зображення на екран входу - змініть значення параметра DisableLogonBackgroundImage на 0 або видаліть створений параметр DisableLogonBackgroundImage.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи -пише в коментарях! Щастя Вам 🙂