Як змінити колір тексту вікна в Windows 10

Сьогодні ми розглянемо як змінити колір тексту з чорного на будь-який інший в різних вікнах, включаючи системні програми і діалогові вікна ( "Виконати", "Wordpad", "Блокнот", "Провідник", "Редактор локальної групової політики", "Блокнот" і т.д.) в Windows 10.

Виконавши цю інструкцію ви не зміните колір тексту всіх вікон. Заданий вами колір тексту вікна буде застосовуватися тільки до вашої поточної теми, якщо ви зміните свою тему, вона також змінить колір тексту вікна на той, який встановлений для обраної теми.

1. Відкрийте Paint: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть mspaint.exe і натисніть Enter.

2. Натисніть на "Зміна кольорів".

2. Виберіть колір, який хочете використовувати для тексту вікна => запам'ятайте значення з полів: червоний, зелений, синій.

3. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

4. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Control Panel \ Colors  => в розділі Colors відкрийте параметр WindowText => в поле "Значення" введіть значення кольору, які ви запам'ятали в Paint => наприклад значення червоного у мене 0, значення зеленого 0 і синього 232, мені потрібно в поле "значення ввести" 0 0 232 і натиснути на "ОК" (між значеннями ставте пробіл).

5. Вийдіть з системи і зайдіть в неї знову, або перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂