Як видалити вихід в Windows 10

Коли ви входите в меню "Пуск" і натискаєте на значок користувача - в меню ви можете натиснути на "Вихід". "Вихід" також доступний в меню Win + X і в Alt + F4. Ви можете прибрати варіант "Вихід" з усіх перерахованих меню і далі ми розглянемо як це зробити.

Коли ви натискаєте на "Вихід", система закриває всі програми і викидає вас на екран входу.

Видалити "Вихід" в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows 10 Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія - переходите до другого способу. Якщо ви хочете видалити "Вихід" іншим користувачам цього комп'ютера - спочатку виконайте все за інструкцією "Як налаштувати групові політики для конкретних користувачів".

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2. Зайдіть в "Конфігурація користувача" => "Адміністративні шаблони" => "Меню" Пуск "і панель завдань", з правого боку відкрийте "Видалити" Завершення сеансу "з меню" Пуск "".

3. Поставте крапку в поле "Включено" та натисніть на "ОК".

4. Перезапустіть провідник або перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

Видалити "Вихід" в редакторі реєстру

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Якщо ви хочете видалити "Вихід" всім користувачам даного комп'ютера - перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ Explorer. Якщо ви хочете видалити "Вихід" тільки у користувача під яким ви увійшли в систему - перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ Explorer. У розділі Explorer відкрийте параметр  StartMenuLogOff,  змініть "Значення" на  1 і натисніть на "ОК".

3. Перезапустіть провідник або перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте ще способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂