Як налаштувати інформацію ОЕМ в Windows 10

У сьогоднішній статті ми розглянемо як налаштувати інформацію про підтримку OEM в Windows 10.

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається кнопками Win + R) введіть  regedit і натисніть Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ OEMInformation. Натисніть на розділ OEMInformation правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Строковий параметр" => назвіть новий параметр  Logo

3. Відкрийте параметр Logo => в поле "Значення" вкажіть повний шлях до файлу із зображенням, яке ви хочете використовувати в якості логотипу. Наприклад ім'я мого зображення logo.bmp і воно знаходиться на диску C в папці Windows => System32, значить в поле "Значення" мені потрібно ввести C: \ Windows \ System32 \ logo.bmp

файл із зображенням рекомендується розмістити в C: \ Windows \ System32 \; саме зображення має бути з розширенням ".bmp" і 32-бітного кольору. Якщо логотип розміром більше 120x120 пікселів - він буде автоматично масштабований до 120x120.

4. Натисніть на розділ OEMInformation правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Строковий параметр" => назвіть новий параметр Manufacturer => в поле "Значення" введіть ім'я виробника і натисніть на "ОК".

5. Натисніть на розділ OEMInformation правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Строковий параметр" => назвіть новий параметр Model  => в поле "Значення" введіть модель ПК і натисніть на "ОК".

6. Натисніть на розділ OEMInformation правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Строковий параметр" => назвіть новий параметр SupportHours  => в поле "Значення" введіть годинник підтримки і натисніть на "ОК".

7. Натисніть на розділ OEMInformation правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Строковий параметр" => назвіть новий параметр SupportPhone  => в поле "Значення" введіть номер телефону за яким потрібно звертатися за підтримкою і натисніть на "ОК".

8.  Натисніть на розділ OEMInformation правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Строковий параметр" => назвіть новий параметр SupportURL  => в поле "Значення" введіть адресу сайту підтримки і натисніть на "ОК".

Після внесення змін закрийте редактор реєстру. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂