Google Chrome не пропонує перевести сторінку

У цій статті розглянемо, що робити якщо Google Chrome не пропонує перевести сторінку з іншої мови.

Браузер Chrome може не пропонувати переклад сторінок через те, що дана функція відключена в налаштуваннях і ми далі розглянемо як його ввімкнути. А що робити, якщо в настройках включено "Пропонувати перекладати сторінки, їхня мова відрізняється від використовуваного в браузері", але на сторінках не пропонує переклад і в адресному рядку немає значка "Перекласти цю сторінку"?

1. Для початку перевірте чи включена функція перекладу сторінок: у відкритому браузері Chrome натисніть на три точки справа вгорі і виберіть "Налаштування" (також ви можете в адресному рядку ввести chrome: // settings / і натиснути клавішу Enter).

2. Натисніть на "Додаткові".

3.   Навпроти "Мова" натисніть на стрілку, щоб відкрити додаткові настройки, і якщо перемикач навпроти "Пропонувати перекладати сторінки, їхня мова відрізняється від використовуваного в браузері" відключений - натисніть на нього, щоб включити цю функцію. Спробуйте заново відкрити ту сторінку на якій не пропонувався переклад, тепер пропонує?

На сайтах с языком отличаемым от используемого в браузере в адресной строке справой стороны должен быть значок "Перевести страницу". Нажав на него левой клавишей мыши можно выбрать "Перевести", "Показать оригинал", или зайти в "Параметры" и настроить параметры перевода.

Якщо ви відкриваєте різні сайти використовують інші мови, але вам не пропонується переклад сторінки і в адресному рядку немає значка "Перекласти сторінку" і якщо при цьому функція "Пропонувати перекладати сторінки, їхня мова відрізняється від використовуваного в браузері" включена - натисніть на сторінці, яку ви хочете перевести, правою клавішею миші та виберіть "перекласти на російську". Після даних дій значок "Перекласти сторінку" з'явиться в адресному рядку і ви зможете, натиснувши на нього в параметрах, вибрати потрібні налаштування перекладу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂