Відобразити секунди в годиннику на панелі завдань Windows 10

За замовчуванням на панелі завдань ви можете побачити дату і час, час показується без секунд. У сьогоднішній статті розглянемо як додати секунди в годинник на панелі завдань.

Щоб виконати цю інструкцію, користувач під яким ви увійшли в систему повинен мати права адміністратора. У графічному інтерфейсі поки немає можливості додавати секунди, будемо робити це в редакторі реєстру. Перед зміною в реєстрі бажано створити точку для відновлення системи.

1. Відкриваємо редактор реєстру, в рядку пошуку пишемо команду  regedit і натискаємо Enter (також можна натиснути клавіші Win + R і у вікні введіть команду regedit, після чого натисніть Enter);

2. У лівій колонці потрібно перейти до розділу  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Advanced. Після вибору в лівій колонці розділу  Advanced  в правій колонці пошукайте параметр  ShowSecondsInSystemClock. Якщо він є - переходьте до наступного пункту, якщо немає - потрібно його створити. Натискаємо на  Advanced  правою клавішею миші і вибираємо "Створити" => Параметр DWORD (32 біти).

Назвіть параметр  ShowSecondsInSystemClock

3. Тепер за допомогою подвійного клацання лівої кнопки миші відкрийте параметр  ShowSecondsInSystemClock. В поле значення поставте цифру  1 і натисніть "ОК" - це відобразить секунди в годиннику на панелі завдань.

Якщо в поле значення поставити цифру 0  і натиснути "ОК" - це прибере секунди в годиннику на панелі завдань.

Після внесення змін потрібно закрити редактор реєстру і перезавантажити комп'ютер, щоб зміни вступили в силу. Також замість перезавантаження можна просто перезапустити провідник, для цього натискаємо на панель завдань правою клавішею миші і вибираємо «Диспетчер завдань». У вікні, натискаємо «Детальніше».

У вкладці «Процеси» знаходимо «Провідник» і натискаємо на нього правою клавішею миші, вибираємо з контекстного меню «Запустити знову». Потім закриваємо диспетчер задач. Після перезапуску провідника зміни, які ви внесли в реєстр, будуть відображені на панелі завдань.

Тепер на панелі завдань в годиннику будуть відображатися секунди. На сьогодні все, якщо є доповнення або ви знаєте інші способи - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂