Як змінити значок диска в Windows 10

У сьогоднішній статті розглянемо кілька способів зміни значка для будь-якого диска в Windows 10.

За допомогою першого способу ви зможете поміняти значок тільки для користувача під яким увійшли в систему, даний спосіб не підходить, якщо ви хочете змінити значок для мережевого диска або CD \ DVD приводу. За допомогою другого способу можна змінити значок будь-якого диска або приводу для всіх користувачів на даному комп'ютері. За допомогою третього способу ви можете змінити значок будь-якого диска або приводу тільки для користувача під яким ви увійшли в систему.

 Змінити значок диска за допомогою autorun.inf

1. Відкрийте провідник і включите відображення розширень файлів.

2. Відкрийте диск, значок якого ви хочете змінити. У нашому прикладі ми відкриємо диск D.

3. У корені диска натисніть в порожньому місці правою клавішею миші і з меню виберіть Створити  => Текстовий документ. 

Примітка: Якщо ви хочете змінити значок для диска С - спочатку створіть даний файл на іншому диску або на робочому столі, виконайте наступні пункти і після 8-го пункту перемістіть його в корінь диска С (натиснувши на нього правою клавішею миші => вирізати => відкриваєте диск З, натискаєте в порожньому місці правою клавішею миші => вставити).

4. Назвіть файл  autorun.inf   Якщо раптом ви допустили помилку, можете в будь-який момент перейменувати файл натиснувши на нього правою клавішею миші та вибравши "Перейменувати".

5. Так як ви міняєте не тільки назва файлу, але і його розширення, перед вами виникне вікно попередження. Натисніть "Так".

6.  Вам потрібен значок, який ви хочете використовувати для заданого диска. Наприклад у нас він називається 20170319.ico, копіюємо його в корінь диска, значок для якого ми міняємо.

7. Тепер відкриваємо створений в  4 му пункті файл autorun.ing, за замовчуванням він повинен відкритися за допомогою програми блокнот. Вставте або напишіть в розпочатому файлі такі рядки:

[Autorun]

icon = "20170319.ico"

label = "Games"

20170319.ico замініть на назву свого файлу значка. Рядок label = "Games" використовувати не обов'язково, з її допомогою ви можете задати назву даного диска, якщо ви не хочете ставити назву для диска - приберіть цей рядок, якщо хочете - замість Games напишіть свою назву.

8. Закрийте програму "Блокнот", при закритті воно повинно запропонувати збереження, натисніть "Зберегти".

Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу. Після перезавантаження ви побачите, що значок обраного в інструкції вами диска був змінений.

Змінити значок диска для всіх користувачів комп'ютера.

Перед редагуванням реєстру рекомендуємо створити точку для відновлення системи.

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами win + r) напишіть  regedit  і натисніть Enter.

2. У лівій колонці перейдіть до розділу  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer.  3.  Натисніть на розділ  Explorer правою клавішею миші, виберіть з меню "Створити" => Розділ. 4. Назвіть розділ  DriveIcons і натисніть Enter. 5.  На розділ  DriveIcons натисніть правою клавішею миші, виберіть з меню "Створити" => Розділ. 6. Назвіть розділ буквою диска, з яким ви міняєте значок і натисніть Enter. Наприклад, ми міняємо значок диска Е, з цього називаємо розділ буквою Е. 7.  На розділ створений в попередньому пункті натисніть правою клавішею миші, виберіть з меню "Створити" => Розділ.8. Назвіть розділ  DefaultIcon 9. Виберіть з лівого боку розділ DefaultIcon, з правого боку за допомогою подвійного клацання лівої кнопки миші відкрийте параметр  За замовчуванням. 10. У полі "Значення" потрібно в лапках написати шлях до файлу-значку і його назва. Наприклад, якщо файл із зображенням знаходиться на диску D: \ і називається 201701319.ico, то в рядку "Значення" потрібно написати  "D: \ 20170319.ico"  і натиснути "ОК". 11.  Закрийте і знову відкрийте "Провідник", результат відразу повинен відобразитися. Якщо вийшло те, що ви хотіли - закрийте редактор реєстру.

Змінити значок диска для користувача під яким ви увійшли в систему.

Перед редагуванням реєстру рекомендуємо створити точку для відновлення системи.

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами win + r) напишіть  regedit  і натисніть Enter.

2. У лівій колонці перейдіть до розділу  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Classes \ Applications 3. Натисніть на розділ Applications правою клавішею миші та виберіть "Створити" => "Розділ". 4. Назвіть створений розділ  Explorer.exe  і натисніть Enter. 5.  Натисніть на розділ Explorer.exe правою клавішею миші та виберіть "Створити" => "Розділ". 6.  Назвіть створений розділ  Drives  і натисніть Enter. 7.  Натисніть на розділ Drives  правою клавішею миші та виберіть "Створити" => "Розділ". 8.Назвіть розділ буквою диска, з яким ви хочете змінити значок. У нашому прикладі ми міняємо значок диска  Е , через це і називаємо розділ Е. 9.  Натисніть на розділ Е  правою клавішею миші та виберіть "Створити" => "Розділ". 10. Назвіть створений розділ DefaultIcon  і натисніть Enter. 11. Виберіть розділ DefaultIcon, в правій колонці відкрийте параметр  За замовчуванням.

12.  У полі "Значення" потрібно в лапках написати шлях до файлу-значку і його назва. Наприклад, якщо файл із зображенням знаходиться на диску D: \ і називається 201701319.ico, то в рядку "Значення" потрібно написати  "D: \ 20170319.ico"  і натиснути "ОК".

   Закрийте і знову відкрийте "Провідник", результат відразу повинен відобразитися. Якщо вийшло те, що ви хотіли - закрийте редактор реєстру. На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂