Як конвертувати PDF файл у Docx, ODT, TXT, RTF

Якщо у вас є файл PDF і ви хочете витягнути з нього текст, щоб можна було його редагувати - сьогоднішня статися для вас. Спосіб описаний в цій статті не вимагає установки додаткового програмного забезпечення, все робиться просто в перебігу декількох хвилин. У сьогоднішній статті розглянемо як конвертувати PDF файл у Docx, ODT, TXT, RTF.

Для виконання даної інструкції у вас повинен бути обліковий запис Google, так як користувачів з телефонами Android багато, ризикну припустити, що він у вас є. Обліковий запис Google - це [email protected], якщо у вас її немає - створіть тут.

1. Перейдіть по посиланню drive.google.com/drive в будь-якому браузері і увійдіть використовуючи свій аккаунт Google. Зліва вгорі зайдіть в "Створити" і виберіть "Завантажити файли".

2. Знайдіть і виберіть PDF файл, який потрібно розпізнати, і натисніть "Відкрити".

3. Після того як файл завантажиться, натисніть на нього правою клавішею миші та виберіть "Відкрити за допомогою" => Google Документи.

4. У Google Диск буде створена копія PDF файлу і ви зможете її редагувати.

5. Крім того, що ви можете відредагувати файл в браузері і переслати його куди хочете, також ви можете зберегти файл собі на комп'ютер в Docx, ODT, TXT, RTF форматах. Зайдіть в "Файл" => "Завантажити як" і виберіть потрібний формат для збереження.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂