Як обрізати відео на Android

У сьогоднішній статті розглянемо легкий і швидкий спосіб як можна обрізати відео на пристроях Android.

Ми не будемо розглядати безліч існуючих програм для роботи з відео на Android, розглянемо тільки один багатофункціональний додаток Google Фото. Цей додаток розглядалося раніше в статті  Путівник по Google Фото, з його допомогою можна: створювати анімації з серії знімків, повернути відео, робити колаж, редагувати фотографії і багато іншого. Також Google Фото допоможе звільнити місце на вашому Android пристрої, ви можете синхронізувати всі фото і відео з хмарою без втрати якості, після чого видалити їх з пристрою.

Установка Google Фото.

Для використання цього додатка у вас повинна бути обліковий запис Google. Встановити Google Фото ви можете в Google Play.

При першому запуску показується реклама з можливостями цього додатка, натисніть «Почати».

Наступний крок включити або відключити «Автозавантаження і синхронізація». Якщо в даному вікні залишити все за умовчанням, то все нові фотографії будуть завантажуватися в хмару при підключенні пристрою до Wi-Fi. Також будь-які зміни в фотографіях - будуть синхронізовані з хмарою. Доступ до фотографій і відео буде тільки у вас за допомогою вашого облікового запису Google. У вас в інтернеті буде зберігатися резервна копія всіх ваших фотографій, доступна в будь-який час і з будь-якого пристрою.

Якщо натиснути «Змінити настройки» ви зможете вибрати в якій якості завантажувати фото і відео в хмару:   висока якість (за замовчуванням) - фото зберігається в високій якості, але розмір файлів зменшується (можна зберігати необмежену кількість файлів); початковий розмір - фото зберігається в початковому розмірі, але для таких файлів розмір сховища обмежений 15Гб. Також в даному вікні можна дозволити використовувати мобільний інтернет для синхронізації з хмарою. Після внесення змін натисніть «Зберегти» і «Готово»

У наступному вікні будуть показані деякі з можливостей Google Фото, після ознайомлення натисніть на галочку справа внизу.

Обрізати відео за допомогою Google Фото.

Запускаємо програму Google Фото і шукаємо відео, яке потрібно обрізати. Натискаємо на три паралельні лінії зліва вгорі.

Вибираємо "На пристрої".

Вибираємо відео, яке потрібно обрізати.

Натискаємо на олівець.

Під відео є лінія, з лівого і правого боку даної лінії повзунки, які потрібно перетягнути лівою клавішею миші в початок відео і кінець. Тобто натискаємо на лівий повзунок лівою клавішею миші і не відпускаючи клавішу тягнемо його в праву сторону, туди де ми хочемо щоб відео починалося. У потрібному місці клавішу відпускаємо. Теж саме робимо і з правим повзунком, тягнемо його в ліву сторону до того моменту де ви хочете, щоб відео закінчувалося.

Після вибору потрібної частини відео натискаємо на "Зберегти", тим самим обрізаючи зайві його частини.

Ось так просто обрізати відео, тепер на вашому пристрої встановлено додаток Google Фото та ви з його допомогою в будь-який момент, і за кілька секунд зможете обрізати будь-яке відео. На сьогодні все, якщо у вас є доповнення або ви знаєте способи простіше - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂