Як зупинити в Windows 10 повторне відкриття додатків при включенні

Виконуючи завершення роботи Windows 10 намагається запам'ятати відкриті програми і запустити їх знову при запуску Windows. На жаль, немає можливості відключити цю функцію, але можна вимикати комп'ютер одним із способів описаних в цій статті і тоді повторного відкриття додатків не буде. У сьогоднішній статті ми розглянемо кілька способів виключення комп'ютера, після якого програми не будуть повторно відкриватися.

Звичайно, замість способів нижче, ви можете закрити всі відкриті програми і тільки після цього вимкнути або перезавантажити комп'ютер.

Утримуйте клавішу Shift при виключенні комп'ютера

Коли ви натискаєте на "Завершення роботи" утримуйте Shift на клавіатурі.

З класичного меню Alt + F4

Натисніть клавіші Win + D або натисніть на кнопку «Показати робочий стіл» в правому куті панелі задач.

Натисніть Alt + F4 => виберіть «Завершити роботу» і натисніть «ОК». Windows змусить закрити всі програми і вимкне комп'ютер.

Використовуйте команду з командного рядка

Вставте команду  shutdown / s / f / t 0   в рядок пошуку, або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R), або в адресний рядок провідника, або в командний рядок і натисніть кнопку Enter.

Створіть ярлик виключення або додайте меню завершення роботи в контекстне меню

Щоб створити ярлик для виклику меню "Завершення роботи! Виконайте все за інструкцією. Щоб додати завершення роботи в контекстне меню -Виконаний все за інструкцією. Щоб відразу при натисканні на ярлик починалося виключення комп'ютера - створіть ярлик і в поле" Вкажіть розташування об'єкта "напишіть shutdown / s / f / t 0

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂