Змінити розмір мініатюр в панелі завдань Windows 10

У Windows 10, коли ви наводите курсор миші на значок відкритої програми в панелі завдань - перед вами відображається мініатюра відкритого вікна. Ви можете змінити розміри відображаються мініатюр в панелі завдань, для цього потрібно трохи підправити реєстр. У сьогоднішній статті розглянемо як змінити розмір мініатюр в панелі завдань Windows 10.

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду regedit і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху   HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Taskband. У розділі Taskband пошукайте параметр MinThumbSizePx, якщо його немає-створіть. Для його створення натисніть на розділ  Taskband  правою клавішею миші та виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти) => назвіть новий параметр  MinThumbSizePx

3. Відкрийте параметр  MinThumbSizePx,  змініть систему обчислення на десяткову і в поле "Значення" введіть необхідний розмір для мініатюр в пікселях. Наприклад, ми вводимо 450 і натискаємо "ОК".

4. Повторіть другий пункт з інструкції, тобто створіть в розділі Taskband новий параметр DWORD (32 біти) з назвою  MaxThumbSizePx. Відкрийте створений параметр і введіть теж значення, що і в третьому пункті інструкції, система обчислення теж десяткова.

6. Перезапустіть провідник або вийдіть із системи і зайдіть в неї знову, щоб застосувати зміни.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂