Розбирання Samsung RC720

У сьогоднішній статті розбирання ноутбука Samsung RC720 в картинках, і в кінці статті відео. Беремо в руки викрутку, кладемо поряд пінцет і пластикову карту, приступаємо до розбирання.

1.  Засувки в сторони, витягуємо батарею.

2. Викручуємо болтик на який вказує червона стрілка, і знімаємо кришку, яка приховує від нас жорсткий диск і оперативну пам'ять.

3. Щоб зняти оперативну пам'ять - засувки в сторони, щоб витягнути жорсткий диск - піднімаємо його, і витягуємо шлейф.

4.  Щоб витягнути привід - потрібно викрутити один болтик і просто потягнути привід.

5.  Викручуємо все болтики на які вказують червоні стрілки, чотири болтика приховані під гумовими обманками, їх можна підколупнути викруткою або пластиковою карткою.

6. Ставимо на бік ноутбук, вставляємо пластикову карту між верхньою і нижньою кришкою, ведемо до світу отщелківая засувки.

7.  Модуль Wi Fi - знімаємо дроти, викручуємо один болтик і витягуємо його. Далі викручуємо два болтика на які вказують червоні стрілки, і від'єднуємо (витягуємо) шлейфи на які вказують зелені стрілки.

8.  Від'єднуємо плату від нижньої кришки.

9. Систему охолодження тримають шість болтів - червоні стрілки, і шлейф - зелена стрілка, викручуємо, витягуємо і знімаємо.

10. Стираємо стару термопасту, мажемо нову, всі деталі чистимо від пилу.

Все, розбирання ноутбука Samsung RC720 закінчена, збирати в зворотному порядку. Якщо щось не зрозуміло - дивіться відео від TaMa_Ghazi Diagnose Reparatur und Service Laptops