Як видалити пароль локального облікового запису в Windows 10

У цій статті розглянемо різні способи видалення пароля з локального облікового запису в Windows 10.

З метою безпеки рекомендується використовувати пароль до вашого облікового запису, але якщо ви з якоїсь причини хочете його прибрати - виберіть один із способів перерахованих в даній інструкції та вже через хвилину ви зможете заходити в комп'ютер під своїм обліковим записом без пароля

Видалити пароль вашої локального облікового запису в параметрах.

1. Зайдіть в меню "Пуск" => відкрийте "Параметри".

2. У вікні, виберіть "Обліковий записи".

3.  З лівого боку виберіть "Параметри входу", з правого боку під написом "Пароль" натисніть лівою клавішею миші на "Змінити".

4. Введіть свій пароль, який ви зараз використовуєте при вході в Windows і натисніть "Далі".

5. Залиште всі поля порожніми і натисніть "Далі".

6. Натисніть "Готово" і закрийте вікно налаштувань. Тепер ваша локальна обліковий запис без пароля.

Видалити пароль вашої локального облікового запису в меню ctrl + alt + del

1. Зайдіть в Windows використовуючи локальну обліковий запис з якої потрібно прибрати пароль. Натисніть клавіші Ctrl + Alt + Del на клавіатурі.

2. Натисніть лівою клавішею миші на "Змінити пароль".

3. У другому рядку введіть поточний пароль під яким ви входите в Windows, інші поля залиште порожніми і натисніть Enter.

4. Натисніть "ОК". Пароль з цього облікового запису видалений.

Видалити пароль будь-якого локального користувача в Netplwiz.

1. Вам потрібно увійти в Windows під обліковим записом, яка володіє правами адміністратора. Також ви повинні знати, що якщо ви цим способом видаляєте пароль іншого облікового запису - втрачаються всі EFS-шифровані файли, особисті сертифікати, збережені паролі для веб - сайтів і для мережевих ресурсів. Якщо ви знаєте пароль від облікового запису, пароль якої потрібно прибрати - краще скористайтеся одним із способів вище.

2. У рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + r) напишіть команду Netplwiz і натисніть Enter.

3. Під написом "Користувачі цього комп'ютера" виберіть обліковий запис для якої ви хочете видалити пароль і натисніть "Змінити пароль".

4. Залиште поля порожніми і натисніть "ОК". У наступному вікні також натисніть "ОК". Обрана в попередньому пункті обліковий запис тепер буде без пароля.

Видалити пароль будь-якого локального користувача в "Локальні користувачі та групи".

1. Вам потрібної увійти в Windows під обліковим записом, яка володіє правами адміністратора. Також ви повинні знати, що якщо ви цим способом видаляєте пароль іншого облікового запису - втрачаються всі EFS-шифровані файли, особисті сертифікати, збережені паролі для веб - сайтів і для мережевих ресурсів. Даний спосіб працює тільки в Windows 10 Pro, Enterprise і Education. Якщо ви знаєте пароль від облікового запису, пароль якої потрібно прибрати - краще скористайтеся першим або другим способом, які описані на початку статті.

2. У рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + r) напишіть  lusrmgr.msc  і натисніть Enter.

3. У лівій колонці виберіть "Користувачі", в правій на користувача, якому потрібно прибрати пароль, натисніть правою клавішею миші і з меню виберіть "Визначити пароль".

4. Натисніть "Продовжити".

5. Залиште поля порожніми і натисніть "ОК".

6. Ще раз натисніть "ОК" і закрийте вікно "Локальні користувачі та групи".

Видалити пароль будь-якого локального користувача на панелі керування.

1. Вам потрібної увійти в Windows під обліковим записом, яка володіє правами адміністратора. Також ви повинні знати, що якщо ви цим способом видаляєте пароль іншого облікового запису - втрачаються всі EFS-шифровані файли, особисті сертифікати, збережені паролі для веб - сайтів і для мережевих ресурсів. Якщо ви знаєте пароль від облікового запису, пароль якої потрібно прибрати - краще скористайтеся першим або другим способом, які описані на початку статті.

2. Відкрийте «Панель управління»: один із способів - в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  control і натисніть клавішу Enter.

3. Зайдіть в "Облікові записи користувачів".

4. Відкрийте "Управління іншим користувачем".

5. Виберіть обліковий запис користувача пароль якої потрібно прибрати.

6. Натисніть лівою клавішею на "Змінити пароль".

7. Залиште всі рядки порожніми і натисніть лівою клавішею на "Зберегти пароль". Всі відкриті вікна можна закрити.

Видалити пароль будь-якого локального користувача в командному рядку.

1. Вам потрібно увійти в Windows під обліковим записом, яка володіє правами адміністратора. Також ви повинні знати, що якщо ви цим способом видаляєте пароль іншого облікового запису - втрачаються всі EFS-шифровані файли, особисті сертифікати, збережені паролі для веб - сайтів і для мережевих ресурсів. Якщо ви знаєте пароль від облікового запису, пароль якої потрібно прибрати - краще скористайтеся першим або другим способом, які описані на початку статті.

2. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора: один із способів - натиснути на меню "Пуск" правою кнопкою миші і вибрати "Командний рядок (адміністратор) з меню.

3. Введіть команду замінивши користувача (виділено червоним) на того кому потрібно прибрати пароль. Ми в цьому прикладі прибираємо пароль користувачу Sa, значить команду потрібно написати наступну:

net user "Sa" "" і натиснути Enter.

Після напису "Команда виконана успішно" закрийте командний рядок.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂