Як вказати версію поновлення цільового компонента в Windows 10

Починаючи з версії 2004 Microsoft видалила з Windows 10 можливість відкладати поновлення функцій операційної системи. Але ви як і раніше можете використовувати групову політику для відстрочки оновлень або змінити налаштування в редакторі реєстру. Сьогодні ми розглянемо як вказати версію поновлення цільового компонента в Windows 10.

Як вказати версію поновлення цільового компонента в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія - переходьте до наступного способу.

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2.  Перейдіть по шляху  Конфігурація комп'ютера  =>  Адміністративні шаблони => Компоненти Windows => Windows Update => Windows Update для бізнесу =>  відкрийте параметр  Вибір версії для поновлення цільового компонента

3.  Поставте крапку біля  Включено => в поле "Цільова версія оновлення компонентів" введіть потрібну версію і натисніть на "ОК". Закрийте редактор локальної групової політики.

Якщо ви вказали цільову версію таку ж, як поточна версія, Windows 10 залишиться в цій версії, поки не досягне кінця обслуговування. Якщо ви вкажете цільову версію вище поточної версії, Windows 10 буде оновлюватися тільки до зазначеної версії, навіть якщо буде доступна висока версія.

Як вказати версію поновлення цільового компонента в редакторі реєстру

1.  У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ WindowsUpdate,  якщо в розділі Windows немає WindowsUpdate - натисніть на розділ Windows правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ WindowsUpdate

3. Натисніть на розділ WindowsUpdate правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти)" => назвіть новий параметр TargetReleaseVersion

4. Відкрийте параметр TargetReleaseVersion,  в поле "Значення" введіть  1 і натисніть на "ОК".

5. Натисніть на розділ WindowsUpdate правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Строковий параметр" => назвіть новий параметр TargetReleaseVersionInfo

6. Відкрийте параметр TargetReleaseVersionInfo, в поле "Значення" введіть потрібну версію і натисніть на "ОК". Закрийте редактор реєстру.

Якщо ви вказали TargetReleaseVersionInfo таку ж, як поточна версія, Windows 10 залишиться в цій версії, поки не досягне кінця обслуговування. Якщо ви вкажете TargetReleaseVersionInfo вище поточної версії, Windows 10 буде оновлюватися тільки до зазначеної версії, навіть якщо буде доступна висока версія.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂