Як зупинити автоматичне відтворення відео в Facebook

Як вже помітили багато користувачів Facebook, під час перегляду стрічки автоматично починає відтворюватися відео. Єдиний плюс даного нововведення, що відео починає відтворюватися без звуку ... Вони ж не думають, що деякі комп'ютери старенькі і відтворення відео їх гальмує, або що це сміття при завантаженні попадає в тимчасові файли на вашому комп'ютері. На кой користувачеві відтворення кожного відео зі стрічки? Ось і я про те ..., потрібно відео - ми самі в змозі натиснути клавішу плей.

Відключити автоматичне відтворення відео Facebook на ПК

1 . Зайдіть в меню, натиснувши на сторінці Facebook на стрілку в правому верхньому куті, і зайдіть в Налаштування та конфіденційність.

2 . З лівого боку натисніть на Відео, і з правого боку в пункті "Автозапуск відео" виберіть Вимкнути.

Якщо вам знову захочеться, щоб відео відтворювалося автоматично - зайдіть в налаштування відео (як описано в двох пунктах вийшов) і в підміню "Автозапуск відео" виберіть "за замовчуванням".

Відключити автоматичне відтворення відео Facebook в Android додатку

У пристрої Android на Facebook також може відтворюватися відео автоматично (якщо ви використовуєте Wi Fi) і ви також можете відключити автоматичне відтворення:

1 . Відкрийте додаток Facebook.

2 . Натисніть кнопку Параметри   (справа вгорі) і виберіть "Налаштування і конфіденційність".

3 . Зайдіть в "Налаштування" => "Медіаконтент і контакти" => "Автовідтворення" => поставте прапорець біля "Вимкнути Автовідтворення відео" і вийдіть з налаштувань.

Висновок: нововведення від Facebook для деяких людей може бути і корисним, але я поки таких не чув, а якщо ви ставитеся до користувачів яких дане нововведення зліг бісить - відключити його не так вже й складно!

На сьогодні все, удачі Вам 🙂