Відключити зміна звуків і звукових схем в Windows

За замовчуванням, кожен користувач може змінювати звуки подій і звукові схеми в Windows. Ви ж можете заборонити будь-які зміни звуків всім користувачам або конкретного користувача, і далі ми розглянемо як це зробити.

Описані нижче способи працюють в Windows 7, 8 і 10. Після виконання інструкції з панелі управління звуками пропаде вкладка "Звуки".

Заборонити зміну звуків в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія - переходите до другого способу. Якщо ви хочете заборонити зміну звуків іншим користувачам цього комп'ютера - спочатку виконайте все за інструкцією "Як налаштувати групові політики для конкретних користувачів".

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2. Зайдіть в "Конфігурація користувача" => "Адміністративні шаблони" => "Панель управління" => "Персоналізація" => відкрийте з правого боку "Заборона зміни звуків".

3. Поставте крапку навпроти "Включено" та натисніть на "ОК".

Відключити зміна звуків у редакторі реєстру

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ Personalization  => натисніть на розділ Personalization правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти)" => назвіть новий параметр  NoChangingSoundScheme

3. Відкрийте параметр  NoChangingSoundScheme => в поле "Значення" введіть  1 і натисніть клавішу на "ОК".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂