Як змінити звук запуску Windows 10

У Windows 10 за замовчуванням звук запуску відключений, ви можете його включити скориставшись раніше написаної інструкцією. У сьогоднішній статті ми розглянемо як змінити звук запуску в Windows 10.

1.  Для зміни звуку запуску нам потрібно утиліта WinAero Tweaker, перейдіть на сайт winaero.com і завантажте її натиснувши на Download Winaero Tweaker.

2. Аудіо файл, який ви хочете використовувати як звук запуску системи, потрібен в форматі. wav . Якщо у вас інший формат аудіо файлу - скористайтеся будь-якими онлайн аудіо конвертером.

3. Запустіть завантажений файл WinAero Tweaker => натисніть "Next" => виберіть яку версію програми ви хочете встановити (звичайну або портативну) і натисніть на "Next" => поставте крапку навпроти "I accept the agreement" і натисніть на "Next" => виберіть місце для установки (або залиште вбрання за замовчуванням) і натисніть на "Next" => в наступних вікнах натискайте "Next" і "Install".

4. Запустіть програму "Winaero Tweaker" => з лівого боку в розділі "Appearance" виберіть "Startup Sound" => з правого боку натисніть на "Replace startup sounds".

5. Виберіть аудіо файл у форматі .wav, який ви хочете чути при запуску системи, і натисніть на "Відкрити".

6. Потрібно перезавантажити комп'ютер, щоб зміни вступили в силу, натисніть на "Reboot now" - щоб перезапустити його відразу ж, або на "I'll do it myself later" - щоб перезавантажити комп'ютер пізніше.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂