Як очистити історію відвідувань в Microsoft Edge

Microsoft з виходом Windows 10 замінила Internet Explorer на інший браузер, і назвала його Edge. Зовні цей браузер схожий з Chrome, і має безліч потрібних функція для роботи в інтернеті.

В Edge, як і у інших браузерах, ведеться журнал відвідувань. І також можна відкрити режим інкогніто (InPrivate), в якому не запам'ятовується історія відвіданих сторінок і інші ваші настройки. Але режим InPrivate добре на чужих комп'ютерах, адже він не запам'ятовує ваші логіни, паролі та регіональні настройки, і кожен раз увійшовши на якусь сторінку - це буде як в перший раз. Тобто зайшли в цьому режимі на яндекс => налаштували своє місто, прибрали зайві віджети, додали потрібне => перезашлі в браузер, а нічого не збереглося.

Трохи віддалилися від теми статті 🙂 Так ось, іноді виникає потреба прибрати щось з історії відвідувань, щоб інші користувачі даного комп'ютера не побачили де ви були ... І в сьогоднішній статті ми розглянемо як почистити журнал відвідувань в Edge декількома способами.

У першому способі просто відкриваємо три лінії справа вгорі => натискаємо на щось схоже з годинником і вибираємо "Очищення всіх журналів"

У другому способі заходимо також в три лінії, вибираємо годинник => за допомогою даного способу ви можете очистити не весь журнал, а вибрані сторінки з історії відвідувань, навівши на сторінку і натиснувши на хрестик поруч

якщо замість годин вибрати стрілку вниз - зможете очистити журнал завантажень, також можна вибрати зірочку і очистити закладки або журнал закладок для читання.

Третій спосіб очищення історії відвідувань через параметри: заходимо в три точки справа вгорі => вибираємо "Параметри"

в меню шукаємо "Очистити дані браузера" і натискаємо "Виберіть, що потрібно очистити"

Визначтеся, що ви хочете очистити (журнал браузера, куки та збережені дані веб-сайтів, кешированниє дані і файли, журнал завантажень, дані форм, паролі) => поставте галочки на непотрібному і натисніть "Очистити"

також знизу є додаткові відомості та ви зможете очистити додаткові налаштування

Даними способами ви зможете очистити історію відвідувань повністю, або вибірково. Якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂