Як блокувати (дозволити) повідомлення в Google Chrome

На деяких сайтах Google Chrome у вас запитує дозвіл на показ повідомлень, ви можете як вирішити їх, так і блокувати. Якщо ви дозволили сповіщення - вони будуть періодично з'являтися на робочому столі. У сьогоднішній статті ми розглянемо як блокувати або дозволити повідомлення в Google Chrome.

  Заблокувати (дозволити) запит на сповіщення для всіх сайтів

Можливо ви помітили, що на деяких сайтах з'являється запит "Показувати сповіщення" та пропонує вибір "Дозволити" або "Блокувати". Щоб не бачити таких запитів - потрібно виконати описане нижче:

  В адресному рядку браузера Chrome введіть chrome: // settings / content / notifications і натисніть клавішу Enter. Або зайдіть в три точки справа вгорі => виберіть "Налаштування" => "Додаткові" => "Налаштування контенту" => "Повідомлення". Щоб заблокувати запити на дозвіл відправки повідомлень - біля "Запитувати дозвіл перед відправкою" натисніть на перемикач.

Якщо ви хочете дозволити запити на відправку повідомлень - натисніть на перемикач біля "Заблоковано".

  Блокувати (дозволити) повідомлення для окремих сайтів

Ви можете змінити налаштування повідомлень для кожного сайту окремо. Тобто, дозволити або блокувати відправку повідомлень для заданого вами сайту.

1. В адресному рядку браузера Chrome введіть chrome: // settings / content / notifications і натисніть клавішу Enter. Або зайдіть в три точки справа вгорі => виберіть "Налаштування" => "Додаткові" => "Налаштування контенту" => "Повідомлення". Тут є два списки "Блокувати" і "Дозволити".

2. Ви можете прибрати сайт зі списку "Блокувати" або з "Дозволити". Навпаки сайту, який потрібно прибрати зі списку, натисніть на три точки і виберіть "Видалити" (також ви можете вибрати "Блокувати" або "Дозволити").

3. Ви можете додати будь-який сайт в один зі списків: натисніть на "Додати" в списку "Дозволити" або в списку "Блокувати".

Введіть адресу потрібного вам сайту (наприклад //vynesimozg.com:443) і натисніть на "Додати".

 Налаштувати повідомлення для відкритого сайту

Відкрийте в Google Chrome сайт, повідомлення для якого ви хочете налаштувати => в адресному рядку зліва від адреси сайту натисніть на "Відомості про сайті" => навпроти "Повідомлення" ви можете вибрати необхідне вам дію.

Також ви можете зайти в "Відомості про сайті", натиснути на "Налаштування сайтів".

Навпаки "Повідомлення" вибрати потрібний.

Перезавантажити сторінку, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂