Відключити (включити) журнал буфера обміну в Windows 10

Останні збірки Windows 10 поставляються з новою функцією "Журнал буфера обміну". Тепер, натиснувши поєднання клавіш Win + V ви зможете побачити буфер обміну, вибрати потрібний елемент для вставки з журналу або закріпити в ньому елементи для постійного користування. Журнал буфера обміну можна синхронізувати на всіх своїх пристроях використовуючи обліковий запис Microsoft.

Сьогодні ми розглянемо як різними способами включити або відключити журнал буфера обміну в Windows 10.

Відключити (включити) журнал буфера обміну в параметрах системи

1. Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри".

2. Зайдіть в "Система" => "Буфер обміну" => біля "Журнал буфера обміну" натисніть на перемикач, щоб він став в положення "Вкл.", Якщо ви хочете включити журнал буфера обміну, або в положення "Вимкнути." , якщо ви його хочете відключити.

Відключити (включити) журнал буфера обміну в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія - переходьте до наступного способу.

1.  У рядку пошуку або в меню "Виконати" (Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2.  Зайдіть в "Конфігурація комп'ютера" => "Адміністративні шаблони" => "Система" => "Політики ОС" => відкрийте параметр "Дозволити журнал буфера обміну".

3. Щоб відключити журнал буфера обміну, поставте крапку біля "Відключено" і натисніть на "ОК".

Щоб включити журнал буфера обміну, поставте крапку біля "Включено" та натисніть на "ОК". Після даних дій можливість включити або відключити журнал буфера обміну в параметрах системи буде відключена.

Відключити (включити) журнал буфера обміну в редакторі реєстру

1.  У рядку пошуку або в меню "Виконати" (Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть Enter.

2.  Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ System, якщо в розділі Windows немає розділу System - натисніть на нього правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ System

3. Натисніть на розділ System правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти)" => назвіть новий параметр AllowClipboardHistory

4. Відкрийте параметр AllowClipboardHistory, в поле "Значення" введіть  0 і натисніть на "ОК", якщо ви хочете відключити журнал буфера обміну, або введіть  1 і натисніть на "ОК", щоб його включити. У деяких випадках потрібно перезавантажити комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂