Автоматично створювати точку відновлення системи за графіком в Windows 10

Windows автоматично створює точки відновлення системи перед установкою додатків і нових оновлень. Також ви можете створити точку відновлення вручну або створити завдання по створенню точок відновлення за графіком. У сьогоднішній статті ми створимо задачу по створенню точок відновлення по заданому нами графіком.

Відновлення системи використовує функцію параметри захисту, яка регулярно зберігає інформацію про драйвери вашого ПК, програмах, реєстрі і системних файлах. Щоб створити завдання зі створення контрольних точок відновлення системи - ваш обліковий запис повинен мати права адміністратора, і повинні бути включені параметри захисту для вашого системного диска.

Включити параметри захисту для системного диска.

1. Натисніть клавіші  Win + R

2. Введіть команду  control system  і натисніть "ОК" (в "Система" можна увійти ще через панель управління. Також можна в "Панелі управління" зайти в "Відновлення" => "Налаштування відновлення системи").

3. З лівого боку виберіть «Додаткові параметри системи»;

4.  Якщо навпаки дисків коштує відключено - потрібно вибрати диск і натиснути «Налаштувати»;

5. Поставте галочку в полі «Включити захист системи» і виберіть за допомогою повзунка скільки можна використовувати місця на диску для контрольних точок відновлення системи. Натисніть «ОК»;

Закрийте налаштування системи. Створення завдання з автоматичного створення контрольних точок відновлення системи. 1. Відкриваємо редактор реєстру: в рядку пошуку пишемо команду  regedit і натискаємо Enter; 2. У лівій колонці переходимо до розділу HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ SystemRestore. Коли в лівій колонці обраний розділ  SystemRestore  в правій колонці в порожньому місці натискаємо правою клавішею миші, з контекстного меню вибираємо "Створити" => Параметр  DWORD (32 біти). 3. Називаємо створений параметр  SystemRestorePointCreationFrequency 4.Відкриваємо його подвійним клацанням, значення повинно бути задано  0 Якщо все вірно - натисніть "ОК". Закриваємо редактор реєстру. 5. У рядку пошуку пишемо  taskschd.msc і вибираємо "Планувальник завдань"; 6. У лівій панелі виберіть "Бібліотека планувальника завдань", в правій панелі натисніть на "Створити задачу"; 7. В поле "Ім'я" напишіть будь-яку назву для завдання, нижче виберіть "Виконати тільки для користувачів увійшли в систему" або "Виконувати для всіх користувачів", поставте галочку в поле "Виконати з найвищими правами". В поле "Налаштувати для" виберіть зі списку Windows 10. 8. Перейдіть у вкладку "Тригери"і натисніть "Створити"; 9.В поле "Почати завдання" виберіть "За розкладом". В "Параметрах" задайте потрібне: виконувати щодня, щотижня або щомісяця, а також інші параметри, коли виконувати завдання. Після вибору розкладу натисніть "ОК"; 10. Перейдіть у вкладку "Дії" і натисніть на "Створити"; 11. У полі "Дія" виберіть  Запуск програми,  в поле "Програми або сценарій напишіть  wmic.exe   в поле" Додати аргументи "вставте наступний рядок: / Namespace: \\ root \ default Path SystemRestore Call CreateRestorePoint" Automatic Restore Point ", 100 , 7  і натисніть "ОК". 12. Перейдіть у вкладку "Умови" і зніміть галочку з поля Запускати тільки при харчуванні від електромережі. Натисніть "ОК".   У вас може зажадати логін і пароль, виберіть його і введіть пароль, після чого натисніть "ОК". Тепер за розкладом завдань ви побачите завдання, яка буде запускатися в заданий вами час і створювати точку відновлення системи. Ви можете це завдання перевірити, вибравши її посередині і натиснувши на "Виконати" в правій колонці. Також в будь-який момент ви можете це завдання видалити, вибравши "Видалити" в правій колонці. На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂