Як відключити фонові додатки в Windows 10

У Windows 10 деякі додатки можуть відправляти повідомлення, оновлюватися і отримувати відомості, навіть якщо ви їх не використовуєте. Тобто, деякі програми працюють у фоновому режимі і споживають ресурси системи. У сьогоднішній статті ми розглянемо різні способи відключення фонових додатків в Windows 10.

Відключити фонові додатки в параметрах системи

1. Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри" (або натисніть на клавіатурі клавіші Win + I).

2. Зайдіть в "Конфіденційність" => з лівого боку виберіть "Фонові додатки". Щоб заборонити програмам працювати у фоновому режимі - натисніть на перемикач біля "Дозволити програмам працювати у фоновому режимі", щоб він став в положення "Вимкнути.".

Якщо ви хочете заборонити певним програмам працювати у фоновому режимі - знайдіть з правого боку додаток і біля нього натисніть на перемикач, щоб він став в положення "Вимкнути.".

Відключити фонові додатки в командному рядку

1. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора: один із способів - в рядку пошуку введіть  cmd  => натисніть на командному рядку правою клавішею миші та виберіть "Запустити від імені адміністратора".

2. Введіть команду

Reg Add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\BackgroundAccessApplications /v GlobalUserDisabled /t REG_DWORD /d 1 /f

і натисніть клавішу Enter.

Введіть команду

Reg Add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Search /v BackgroundAppGlobalToggle /t REG_DWORD /d 0 /f

 і натисніть клавішу Enter.

Відключити фонові програми всім користувачам в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows 10 Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія - переходьте до наступного способу.

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2. Зайдіть в "Конфігурація комп'ютера" => "Адміністративні шаблони" => "Компоненти Windows" => "Конфіденційність додатки" => відкрийте з правого боку "Дозволити додаткам для Windows працювати у фоновому режимі".

3. Поставте крапку біля "Включено" => біля "За замовчуванням для всіх програм" виберіть "Заборонити примусово" і натисніть на "ОК".

Відключити фонові програми всім користувачам в редакторі реєстру

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2.  Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ AppPrivacy. Якщо в розділі Windows немає розділу AppPrivacy - натисніть на розділ Windows правою клавішею миші та виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ AppPrivacy

3. Натисніть на розділ AppPrivacy правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Параметр" => назвіть новий параметр  LetAppsRunInBackground

4.  Відкрийте параметр  LetAppsRunInBackground => в поле "Значення" введіть  2 і натисніть на "ОК".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂