Як обрізати зображення, щоб воно відповідало екрану Windows 10

Ви хочете встановити зображення на екран блокування або  в якості шпалер на робочий стіл ? У сьогоднішній статті ми розповімо як обрізати ваше зображення, щоб воно відповідало екрану вашого комп'ютера і як встановити його в якості шпалер робочого столу, або на екран блокування.

Головне щоб у вас було зображення, яке вам дуже подобається і яке ви хочете поставити в якості шпалер робочого столу (екрану блокування). Вам не потрібно завантажувати ніяке додаткове програмне забезпечення, скористаємося стандартним додатком Windows 10 "Фотографії".

Редагуємо  зображення щоб відповідало розмірам екрану.

Щоб відредагувати зображення (фотографію) за розміром вашого екрану - потрібно:

1.Нажімаем на потрібне зображення правою клавішею миші => відкрити за допомогою => Фотографії;

2.Ведем курсор миші в самий верх відкрився зображення;

3.Появітся меню, в якому потрібно вибрати "Змінити";

4.У з'явилася бічній панелі вибираємо "Обрізати";

5.Вверху вибираємо "Пропорції";

6. Тут натискаємо на "Екран блокування;

7. Ведіть рамку по зображенню, щоб вибрати ту частину рамки, яка буде використана в майбутньому в якості зображення екрану блокування (шпалер робочого столу). Щоб підтвердити свій вибір натисніть "Застосувати".

8.Нажімаем на "Зберегти як" і зберігаємо зображення в будь-яку папку;

9. Справа вгорі виберіть три точки;

10.Вибіраем "Встановити як" => за допомогою цього меню ви можете встановити дане зображення на екран блокування, або  зробити фоновим малюнком .

Ось так просто і без стороннього програмного забезпечення ми змінили зображення за розміром екрана, а також з тим же стандартним простим додатком дане зображення можна  встановити на екран блокування,  або в якості шпалер на робочий стіл . На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂