Як скинути всі налаштування локальної групової політики за замовчуванням в Windows 10

У сьогоднішній статті ми розглянемо як швидко скинути за замовчуванням всі налаштування редактора локальної групової політики.

Даним способом можна скинути лише настройки, які були задані в редакторі локальної групової політики. Налаштування встановлені в редакторі реєстру скидатися не будуть! Також даним способом ви не скинете політики комп'ютера підключеного до домену за допомогою Active Directory, їх може скинути тільки адміністратор керуючий даними настройками.

1.  Відкрийте командний рядок від імені адміністратора: один із способів - натиснути на меню "Пуск" правою клавішею миші і вибрати з меню "Командний рядок (адміністратор)".

2. Введіть команду  RD / S / Q "% windir% \ System32 \ GroupPolicyUsers"  і натисніть клавішу Enter. Тепер введіть команду  RD / S / Q "% windir% \ System32 \ GroupPolicy" і натисніть клавішу Enter. Ще введіть команду  gpupdate / force  і натисніть клавішу Enter.

Після написів "Оновлення політики ... завершено успішно" закрийте командний рядок. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂