Як використовувати кілька профілів в Firefox

У браузері Mozilla Firefox ви можете створити кілька профілів користувачів і використовувати їх по черзі або одночасно. У кожного профілю свої закладки, налаштування, історія браузера, надбудови, файли cookie та інші дані. У сьогоднішній статті розглянемо як в Firefox створити новий профіль, як запустити два профілі одночасно, і як зробити, щоб при запуску браузера запитувало який профіль запустити.

Як створити або видалити профіль в Firefox

1. У рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  firefox.exe -p і натисніть клавішу Enter.

2.  У цьому вікні ви можете створити новий профіль, перейменувати або видалити старий. Щоб видалити або перейменувати профіль - виберіть праворуч потрібний профіль і натисніть на "Видалити" або "Перейменувати". Щоб створити новий профіль - натисніть на "Створити".

3. У вікні натисніть "Далі".

4. Придумайте і введіть ім'я для профілю, також ви можете змінити розташування папки профілю натиснувши на "Вибрати папку", натисніть "Готово".

Другий спосіб створити новий профіль: відкрийте браузер Firefox => в адресний рядок введіть  about: profiles  і натисніть клавішу Enter => натисніть на "Створити новий профіль" => виконайте другий і третій пункт з інструкції вище.

Як запускати Firefox з потрібним вам профілем

Якщо ви хочете при включенні браузера вибрати профіль користувача - в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  firefox.exe -p і натисніть клавішу Enter.

Виберіть потрібний профіль і натисніть "Запуск Firefox".

Якщо ви хочете, щоб кожен раз при запуску Firefox вимагало від яким профілем запуститися:

1. Натисніть на ярлик з якого ви запускаєте Firefox правою клавішею миші => виберіть "Властивості".

2. В поле "Об'єкт" помістіть курсор в самий кінець тексту, натисніть пробіл і напишіть -p після чого натисніть на "ОК" (дивіться малюнок). В поле об'єкт рядок повинен виглядати приблизно так: "C: \ Program Files \ Mozilla Firefox \ firefox.exe" -p

Тепер кожен раз запускаючи з цього ярлика Firefox ви будете бачити вікно вибору профілю. Мінус даного способу, що немає можливості запустити два профілі одночасно!

Як запустити кілька профілів одночасно в Firefox

Перш за все створіть потрібні профілі, якщо ви їх ще не створили (опис на початку статті).

1. Натисніть на ярлик c якого ви запускаєте Firefox правою клавішею миші та виберіть "Властивості".

2. В поле "Об'єкт" поставте курсор в кінці рядка і натисніть пробіл, допишіть  -no-remote і натисніть "ОК". В поле об'єкт рядок після зміни повинна виглядати приблизно так: "C: \ Program Files \ Mozilla Firefox \ firefox.exe" -no-remote

3. Відкрийте Firefox => в адресному рядку введіть  about: profiles і натисніть клавішу Enter => біля профілю користувача, якого ви хочете запустити, натисніть на "Запустити ще один браузер з цим профілем". В результаті у вас буде одне вікно з профілем за замовчуванням і ще одне з профілем, який ви запустили. У тому ж вікні ви можете запустити ще одне вікно з іншим профілем.

Як вибрати профіль за замовчуванням в Firefox

Якщо ви хочете, щоб постійно завантажувався інший профіль замість того, що встановлений на даний момент за замовчуванням, робіть наступне:

 Відкрийте Firefox => в адресному рядку введіть about: profiles і натисніть клавішу Enter => біля профілю користувача, який ви хочете зробити за замовчуванням, натисніть на "Встановити як профіль за замовчуванням".    На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂