Як скинути Яндекс Браузер в Windows

Сьогоднішня стаття інструкція часткового або повного скидання яндекс.браузер.

Повний скидання видаляє все, браузер стане таким як ніби ви його тільки що встановили. При частковому скиданні налаштувань - будуть видалені тимчасові файли, куки, все додані пошукові системи будуть скинуті і встановлений яндекс за замовчуванням, відкріплений закріплені вкладки, відключені розширення. При частковому скиданні налаштувань ваші паролі і закладки нікуди не подінуться.

Скинути настройки яндекс.браузер за замовчуванням.

Робимо частковий скидання налаштувань браузера:

1. Відкрийте браузер, натисніть лівою клавішею миші на три лінії справа вгорі і виберіть "Налаштування";

2. Опуститеся в самий низ і натисніть лівою клавішею миші "Показати додаткові налаштування";

3. Майже в самому низу потрібно натиснути лівою клавішею миші на "Скинути налаштування";

4. Підтвердіть скидання налаштувань натиснувши на "Скинути".

Налаштування яндекс.браузер будуть скинуті за замовчуванням.

Повний скидання Яндекс браузера.

Після скидання браузер буде як ніби ви тільки що його встановили. Віддалиться все, з цього збережіть якщо є щось потрібне.

1. Закриваємо Яндекс браузер, якщо він відкритий;

2. Відкриваємо провідник і в адресному рядку вставляємо (або вписуємо)  % LocalAppData% \ Yandex \ YandexBrowser  після чого натискаємо Enter.

3. Натискаємо на папку  User Data  правою клавішею миші і вибираємо "Видалити";

4. Підтверджуємо видалення, натиснувши на "Так".

Тепер якщо ви відкриєте браузер, він буде таким же як при першому запуску. Також можливо, що після запуску він імпортує настройки з іншого браузера.

Якщо настройки імпортовані, а ви цього не хотіли - під час відкриття якоїсь сторінки, під адресним рядком буде написано "Ми перенесли ваші настройки з ..." - натисніть "Скасувати" і браузер завантажиться без цих налаштувань.

Останнім часом шкідливе ПО змінює ярлики браузера, додає туди зайві посилання, перевірте на всякий випадок ярлик яндекс браузера. Для цього натисніть на нього правою клавішею миші, зайдіть в "Властивості" => в поле "Об'єкт" після browser.exe не повинно бути ніяких посилань. Якщо є - видаліть, якщо немає - просто закрийте вікно.

Якщо проблеми після скидання нікуди не поділися - рекомендую виконати все за інструкцією «Як зробити браузер знову швидким", там є пару утиліт, які почистять систему від зайвого і можливо ваш браузер, як і система стануть працювати набагато краще.

На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі!