Як відключити історію пошуку в Провіднику Windows

Якщо ви щось шукаєте в рядку пошуку провідника Windows - запит зберігається і в майбутньому ви можете побачити в тому ж рядку історію запитів. Звичайно, старі запити можуть допомогти прискорити повторний пошук, але що якщо ви не хочете, щоб запити зберігалися і їх бачили інші користувачі комп'ютера? У сьогоднішній статті розповімо як відключити ведення історії пошуку в провіднику Windows 7, 8 і 10.

Раніше ми розповідали як видалити конкретні старі запити з провідника Windows, а також як очистити історію пошуку в провіднику. А сьогодні розповімо як зовсім відключити ведення історії пошуку в Windows. У статті два способи, перший простіше - він за допомогою групових політик, працює тільки в професійних і корпоративних версіях Windows, другий - за допомогою реєстру, працює у всіх Windows.

Відключити історію пошуку в провіднику за допомогою групових політик.

У професійних і корпоративних версіях Windows є відмінний інструмент для налаштування системи, називається він групові політики. На жаль даного інструменту немає в домашніх виданнях Windows, з цього для користувачів з домашньої версією - цей спосіб потрібно пропустити і перейти до наступного.

1. Відкриваємо групові політики: напишіть в рядку пошуку "групові" і виберіть інструмент зі знайдених результатів (також у всіх Windows можна натиснути клавіші Win + і у вікні, ввести  gpedit.msc після чого натиснути "ОК");

2. У лівій колонці відкрийте  Конфігурація користувача => Адміністративні шаблони => Компоненти Windows => Провідник , а в правій - подвійним клацанням лівої кнопки миші відкрийте "Відключити відображення попередніх пошукових запитів в поле пошуку провідника";

3. Поставте галочку в "Включено" та натисніть "ОК".

Все, закривайте групові політики, тепер в рядку пошуку провідника не буде видно попередніх запитів.

Відключити історію пошуку в провіднику за допомогою групових політик.

Даний спосіб може вам здатися трохи складніше, але це тільки на перший погляд. Він працює у всіх версіях Windows. Для початку створіть точку відновлення системи, після чого приступайте до інструкції.

1. Відкриваємо редактор реєстру: в рядку пошуку введіть  regedit і натисніть Enter;

2. У лівій колонці перейдіть до розділу Explorer по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ Explorer . Якщо Explorer немає - його потрібно створити, натискаємо на розділ Windows правою клавішею миші і вибираємо "Створити => Розділ"

Називаєте розділ "Explorer".

3. Коли в лівій колонці обраний  Explorer  в правій в порожньому місці натисніть правою клавішею миші та виберіть "Створити => Параметр DWORD (32 біти)"

4.  Назвіть параметр  DisableSearchBoxSuggestions

5. Відкрийте новий параметр DisableSearchBoxSuggestions за допомогою подвійного клацання миші і в поле значення поставте 1 замість 0.

Закриваємо редактор реєстру, тепер в рядку пошуку провідника історії ви не побачите. У деяких версіях Windows можливо потрібно буде перезавантажити комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂