Автоматично видаляти старі файли з папки за розкладом

У Windows 10 є функція автоматичного очищення файлів старше 30 днів з папки завантаження і кошики. А що якщо ви хочете зробити те ж саме але в інших версіях Windows? Або може ви хочете, щоб файли автоматично віддалялися з інших папок і старше іншого періоду часу? Чому саме старше 30 днів? У сьогоднішній статті ми розглянемо як налаштувати автоматичне видалення файлів з обраної вами папки старше заданого вами кількості днів.

1. Відкрийте програму "Блокнот": можна знайти через рядок пошуку або зайти в меню "Пуск" => "Всі програми" => "Стандартні" => "Блокнот". Вставте цей текст:

REM Remove files older than 20 days ForFiles / p "C: \ Users \ AS \ Downloads" / s / d -20 / c "cmd / c del @file"

Змініть виділене червоним на своє, я в прикладі вказую щоб з папки "Завантаження" користувача "Lili" віддалялися файли старше 20 днів. Ви ж можете вказати будь-яку іншу папку і замість 20 поставити 10 чи 30 днів (скільки захочете).

2. Зайдіть в "Файл" і виберіть "Зберегти як" => виберіть місце для збереження (головне, щоб в тому місці його ніхто не видалив), назвіть файл як хочете і в поле "Ім'я файлу" після точки замість txt напишіть bat ( як показано на малюнку).

3. Відкрийте планувальник завдань: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  taskschd.msc і натисніть клавішу Enter.

4. Зайдіть в "Дія" та виберіть "Створити просту задачу".

5. Придумайте ім'я для завдання і напишіть його в поле "Ім'я", після чого натисніть "Далі".

6. Виберіть як часто ви хочете запускати очищення заданої папки від файлів старше заданої кількості днів і натисніть "Далі".

7. Виберіть з якого дня і часу почати виконання очищення, і коли її повторювати, натисніть "Далі".

8. Поставте крапку навпроти "Запускати програму" і натисніть "Далі".

9. Натисніть на "Огляд" і виберіть файл, який ви створили в другому пункті, після чого натисніть "Далі".

10 . В останньому вікні показані всі вибрані вами параметри, натисніть "Готово".

Тепер кожен раз коли буде запускатися створена вами завдання - в папці (яку ви вказали в першому пункті) будуть видалятися файли старше зазначеного вами часу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂