Як подивитися, видалити, змінити пароль в Microsoft Edge

У сьогоднішній статті розглянемо як подивитися збережені паролі, як їх видалити або змінити в браузері Microsoft Edge.

У самому браузері ви можете переглядати сайти для яких збережені паролі, логін для входу на певному сайті, але сам пароль буде приховано. Ви можете в браузері змінити збережений логін і пароль для сайту, або видалити ці дані. Якщо ви хочете побачити збережений пароль, то потрібно шукати не в браузері, а в панелі управління (про це буде написано далі докладніше).

Видалити всі збережені паролі в Microsoft Edge.

1. Відкрийте браузер Edge => натисніть на три паралельні лінії справа вгорі => перейдіть до "Протоколи" (значок чимось схожий на годинник) => і натисніть лівою клавішею миші на "Очищення всіх журналів".

2. Приберіть все галочки і поставте тільки в поле "Паролі", після чого натисніть "Очистити".

Видалити логін і пароль для певного сайту в Microsoft Edge

Якщо ви натискаєте не зберігати паролі, то браузер може зберегти тільки логін, що не завжди потрібно. У будь-якому випадки даними способом ви можете видалити логін і пароль для окремого сайту.

1. Відкрийте браузер Edge => натисніть лівою клавішею миші на три точки справа вгорі => в меню, виберіть «Параметри»;

2.  Опуститеся в списку трохи вниз і відкрийте «Переглянути доп.параметри»;

3.  Відкрийте "Управління збереженими паролями";

4. Коли ви наводите курсор миші на будь-який з перерахованих сайтів - з правого боку з'являється Х  Якщо на нього натиснути, то логін і пароль для обраного сайту буде видалений. Видаліть таким способом дані всіх непотрібних сайтів.

 Змінити логін або пароль для певного сайту.

1. Відкрийте браузер Edge => натисніть лівою клавішею миші на три точки справа вгорі => в меню, виберіть «Параметри»;

2.  Опуститеся в списку трохи вниз і відкрийте «Переглянути доп.параметри»;

3.  Відкрийте "Управління збереженими паролями";

4. Натисніть лівою клавішею миші по сайту дані для якого ви хочете змінити;

5. У поле ім'я користувача і пароль ви можете внести потрібні зміни, після чого натисніть "Зберегти".

  Подивитися збережені паролі в Edge

Якщо в інших браузерах можна дивитися збережені паролі через сам браузер, то в Edge зовсім не так.

1. У рядку пошуку введіть "Диспетчер облікових даних" і виберіть його зі знайдених результатів (також ви можете зайти в ці настройки через панель управління).

2. Виберіть "Облікові дані для інтернету", нижче під написом "Веб-паролі" перераховані всі сайти призначені певні паролі, і відразу ж ви можете побачити збережену обліковий запис. Щоб подивитися пароль - натисніть лівою клавішею миші по стрілці в кінці рядка з потрібним вам сайтом.

3. У цьому меню ви можете видалити пароль для даного сайту натиснувши на "Видалити" або подивитися його - натиснувши на "Показати".

4. У вас запросить пароль до облікового запису під якою ви увійшли в систему, введіть пароль і натисніть "ОК".

Після чого ви відразу побачите пароль до потрібних вам сайту.

Якщо до вашого облікового запису системи немає пароля, ви натискаєте "ОК" і вам пише помилку " Вхід для цього користувача в систему не виконано через обмеження облікового запису. Наприклад: порожні паролі не вирішені, обмежена кількість входів або застосовується обмеження на основі політики "- є два варіанти, задати пароль на обліковий запис, під якою ви входите в систему або зробити наступне:

1. У рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + r) пишемо команду gpedit.msc і натискаємо Enter. Якщо у вас домашня версія 10ки - замість входу в групові політики, відкрийте редактор реєстру (в рядку пошуку введіть regedit) = перейдіть по шляху HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Lsa і змініть значення параметра LimitBlankPasswordUse на 0

2. У відкрилися групових політиках відкриваємо  Конфігурація комп'ютера => Конфігурація Windows => Параметри безпеки => Локальні політики => Параметри безпеки  тепер в правій колонці шукаємо і відкриваємо "Облікові записи: дозволити використання порожніх паролів тільки при консольному вигляді".

3. Ставимо крапку в поле "Відключений" і натискаємо "ОК".

Тепер, коли запитує пароль для облікового запису системи, коли ви хочете переглянути пароль браузера - просто залишаєте поле порожнім (якщо пароля до цього облікового запису немає) і натискаєте "ОК", після чого ви побачите, що цікавить вас пароль браузера Edge.

  На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂