Як заборонити зміну фону екрану блокування в Windows 10

В параметрах системи будь-який користувач може коли захоче змінити фон екрану блокування вибравши фото, Windows: цікаве або слайд-шоу. У сьогоднішній статті розглянемо як заборонити зміну зображення фону екрану блокування в Windows 10.

Ми розглянемо два способи відключення зміни фону, їх потрібно виконувати увійшовши в систему користувачем володіє правами адміністратора.

Заборонити зміну зображення екрану блокування в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows 10 Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія десятки - переходите до другого способу. Якщо ви хочете заборонити зміну фону екрану блокування іншим користувачам цього комп'ютера - спочатку виконайте все за інструкцією "Як налаштувати групові політики для конкретних користувачів".

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2. Відкрийте "Конфігурація комп'ютера" => Адміністративні шаблони => Панель управління => Персоналізація => в правій колонці відкрийте "Заборонити зміну зображення екрану блокування і екрану входу в систему".

3. Поставте крапку в поле "Включено", натисніть на "ОК" і закрийте вікно редактора групових політик.

Якщо ви в майбутньому захочете дозволити зміну зображення екрану блокування - виконайте перші два пункти з інструкції вище і поставте крапку в поле "Не налаштовано" або "Відключено".

Заборонити зміну зображення екрану блокування в редакторі реєстру

Даний спосіб працює у всіх виданнях Windows 10 (home, pro, education, enterprise). Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

1.  Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2.  У лівій колонці перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows. У розділі Windows виберіть розділ Personalization, якщо його немає - натисніть на розділ Windows правою клавішею миші та виберіть "Створити" => Розділ => створений розділ назвіть  Personalization

3. Натисніть на розділ  Personalization правою клавішею миші та виберіть "Створити" => Параметр DWORD (32 біти) => назвіть новий параметр  NoChangingLockScreen

4. Відкрийте параметр  NoChangingLockScreen  => в поле "Значення" поставте  1 і натисніть "ОК", закрийте редактор реєстру.

Якщо ви в майбутньому захочете дозволити зміну фонового зображення екрану блокування - змініть значення параметра NoChangingLockScreen на 0.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂