Як включити (відключити) глобальне управління мультимедіа в Google Chrome

У Google Chrome починаючи з версії 77 ви можете включити експериментальний прапор "Глобальне управління мультимедіа", який додає кнопку "Відтворити" на панель інструментів. Коли ви даний прапор включили і в даний момент у вас відкриті вкладки з музикою або відео, натиснувши на кнопку "Відтворити" ви побачите підменю в якому перераховані всі поточні медіа-сеанси і ви зможете продовжити відтворення, натиснути на паузу або перемотати.

Сьогодні ми розглянемо як включити або відключити глобальне управління мультимедіа в Google Chrome.

Як включити (відключити) глобальне управління мультимедіа в Google Chrome до 85 версії

1.  Відкрийте Google Chrome.

2.  Вставте в адресний рядок chrome: // flags / # global-media-controls  і натисніть Enter.

3. Навпроти Global Media Controls  виберіть зі списку  Enabled і натисніть на Relaunch Now (справа внизу), щоб перезапустити браузер і застосувати зміни.

Якщо в майбутньому ви захочете відключити цю функцію, повторіть 2 і 3 пункт з інструкції, але замість Enabled виберіть Disabled, після чого натисніть на Relaunch Now.

Як відключити глобальне управління мультимедіа в Google Chrome після 85 версії

Після поновлення Google Chrome до 85 версії, глобальне управління мультимедіа включено за замовчуванням і прапор для відключення прибраний з налаштувань. Єдиний знайдений спосіб відключення в даний момент - це додавання --disable-features = GlobalMediaControls в ярлик браузера.

1. Натисніть на ярлик браузера Google Chrome правою кнопкою миші і зайдіть в "Властивості".

2.  В поле "Об'єкт", після chrome.exe "  додайте пробіл і  --disable-features = GlobalMediaControls  і натисніть на" ОК ".

На сьогодні все, Удачі Вам 🙂