Як приховати пароль бездротової мережі в Windows 10

Те, що Windows запам'ятовує ваш пароль WiFi, це дуже зручно, але це робить його доступним для всіх, хто має фізичний доступ до вашого комп'ютера. Досить відкрити властивості WiFi адаптера, вибрати опцію "Показати символи" і переглянути збережені ключ безпеки бездротової мережі. Сьогодні ми розглянемо як приховати пароль бездротової мережі у властивостях бездротового адаптера в Windows 10.

Приховати пароль бездротової мережі

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається кнопками Win + R) введіть regedit і натисніть Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_CLASSES_ROOT \ AppID \ {86F80216-5DD6-4F43-953B-35EF40A35AEE} => натисніть на розділ {86F80216-5DD6-4F43-953B-35EF40A35AEE} правою кнопкою миші, виберіть "Дозволи".

3. Зайдіть в "Додатково".

4. Навпаки "Власник" натисніть на "Змінити".

5. Натисніть на "Додатково" => "Пошук" => виберіть "Адміністратори" => натисніть на "ОК" в двох вікнах ".

6. Натисніть на "Застосувати" => в "Елементи дозволів" видаліть всі рядки крім "Система" (тобто, вибираєте рядок і натискаєте на "Видалити", і робите це до того моменту, коли залишиться тільки один рядок з дозволами для суб'єкта система) => натисніть на "ОК" у всіх відкритих вікнах.

Тепер у властивостях бездротової мережі ви не зможете подивитися збережений пароль. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂