Встановити локальну мережу як лімітне підключення Windows 8 і 10

У Windows 8 і 10 оновлення системи завантажуються і встановлюються в автоматичному режимі, що не завжди всіх влаштовує. Сьогодні ми розглянемо як зробити локальну мережу як лімітне з'єднання, що дозволить зменшити трафік і змусить систему питати вас перш ніж щось завантажити.

Графічний інтерфейс Windows дозволяє встановити мобільний інтернет і Wi-Fi з'єднання як лімітне, після чого система починає запитувати, що загрожують і що встановлювати. Але з якоїсь причини локальну мережу немає можливості зробити лімітної в графічному інтерфейсі. Зате за допомогою реєстру це можна зробити за кілька хвилин і в сьогоднішній статті ми розповімо як.

Встановити локальну мережу як лімітне підключення

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть regedit і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть до розділу HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ NetworkList \ DefaultMediaCost

2. У розділі  DefaultMediaCost потрібно змінити значення параметра Ethernet на 2. Але якщо ви вперше редагуєте даний розділ, то швидше за все зіткнетеся з помилкою "Не вдається змінити Ethernet. Помилка під час запису нового значення параметра". Виконайте один раз інструкцію (слово виділене червоним - посилання на інструкцію) і в наступний раз при редагуванні цього розділу помилок не виникне.

Після отримання доступу до редагування реестра- в розділі  DefaultMediaCost відкрийте параметр Ethernet => в поле значення введіть і натисніть "ОК".

Все, тепер локальна мережа у вас як лімітне підключення. Тепер багато програм з магазину будуть вести себе по іншому і ви самі зможете вибирати коли встановлювати оновлення системи. Також якщо ваш провайдер надає вам обмежену кількість трафіку - ця інструкція трохи полегшить вам життя.

У графічному інтерфейсі вам не покаже, що локальна мережа тепер лімітна, але ви зможете в цьому переконатися з поведінки додатків і по центру поновлення Windows. У центрі оновлення Windows буде повідомлення про наявність оновлень, але вони не будуть завантажуватися поки ви не натиснете "Завантажити". Щоб повернути все як було і зробити локальну мережа не лімітної - в тому ж розділі DefaultMediaCost змініть параметр Ethernet на 1.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂