Як змінити товщину курсору в Windows 10

Коли ви вводите текст з клавіатури він завжди починає друкуватися з місця де встановлений курсор. Сам курсор виглядає як постійно миготлива тонка вертикальна лінія. У сьогоднішній статті розглянемо кілька способів як можна змінити товщину курсору в Windows 10.

Змінити товщину курсора в параметрах системи

1. Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри".

2. Зайдіть в "Спеціальні можливості" і в лівій колонці виберіть "Інші параметри", з правого боку біля "Товщина курсора" наведіть повзунок від 1 до 20, результат буде видно з лівого боку від повзунка.

Змінити товщину курсору в панелі управління

1. Відкрийте "Панель управління": один із способів в рядку пошуку введіть "Панель управління" і виберіть її зі знайдених результатів.

2. Вид перегляду виберіть "Дрібні значки" і зайдіть в "Центр спеціальних можливостей".

3. Відкрийте "Оптимізація зображення на екрані".

4. Біля "Задати товщину мерехтливого курсора" виберіть потрібну товщину від 1 до 20, результат відразу ж буде відображатися поруч (дивіться малюнок). Після вибору потрібного значення натисніть "ОК" і закрийте панель керування.

Змінити товщину курсору в редакторі реєстру

Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

1.  Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Control Panel \ Desktop. У розділі Desktop відкрийте параметр  CaretWidth , поставте крапку біля "Десяткова" і в полі "Значення" задайте товщину курсора від 1 до 20. Після вибору потрібного значення натисніть "ОК" і закрийте редактор реєстру. Щоб зміни вступили в силу потрібно вийти з системи і зайти в неї знову.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂