Виправити error on line 2 at column 6

Коротка стаття про проблему з якою зіткнувся днями. Побачив в інструментах веб-майстри, що карта сайту (тобто файл sitemap) протягом місяця не змінює кількості статей, хоча на сайті вони додавалися регулярно. Вирішив відкрити карту сайту і тут знайшлася причина:

This page contains the following errors: error on line 2 at column 6: XML declaration allowed only at the start of the document. Below is a rendering of the page up to the first error.

Вліз на іноземні форуми і почав думати, що я міняв на сайті останнім часом:

1.Обновлял плагіни: відключення оновлених плагінів проблеми не виправило, хоча помилка може бути в них і на деяких сайтах про це говорили;

2. Я редагував файл  functions.php:  ще одна з можливих причин помилки порожні рядки перед початком PHP тегів. І як виявилося, причина крилася в декількох порожніх рядках в кінці functions.php - прибравши які я позбувся помилки.

Тобто зайшов у "Зовнішній вигляд" => Редактор => вибрав файл "Функції теми (functions.php)" => опустився в самий низ і прибрав порожні рядки.

Примітка: якщо у вас включений плагін кешування, такі як WP-Cache або WP-SuperCache, бажано відключити на час пошуку проблеми, адже прибравши причину - ви можете відразу цього не помітити.

3. Якщо проблема крилася не в файлі functions.php - згадуйте які файли редагували ви, або скористайтеся плагіном Fix My Feed RSS Repair, який шукає ці порожні рядки і видаляє.

Нагадую, що будь-які редагування краще проводити зробивши резервну копію до цього !!!

Сподіваюся даний спосіб вирішення був корисний і вам, якщо є у вас є якісь доповнення, або інші рішення проблеми - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂