Як відновити систему історії файлів за замовчуванням в Windows 10

Ви можете використовувати "Історію файлів" для автоматичного резервного копіювання ваших файлів за розкладом в місце, яке ви вибрали для збереження. Якщо оригінали втрачені, пошкоджені або видалені, ви можете відновити їх. Ви також можете переглядати і відновлювати різні версії ваших файлів.

Якщо диск, обраний в якості сховища резервних копій, стає недоступним, історія файлів продовжить свою роботу, зберігши копії в кеш-пам'яті на локальному диску. Як тільки сховище резервних копій знову стає доступним, кешований вміст переноситься в це сховище і видаляється з локального диска.

Сьогодні ми розглянемо як відновити настройки історії файлів за замовчуванням в Windows 10.

1. Відкрийте "Провідник" (Win + E).

2. В адресний рядок провідника введіть % UserProfile% \ AppData \ Local \ Microsoft \ Windows \ FileHistory  і натисніть Enter.

3. Виділіть все в папці (Ctrl + A) і видаліть (Del).

Все, налаштування історії файлів відновлені за замовчуванням.

Ви можете створити bat файл для відновлення налаштувань історії файлів за замовчуванням.

1.  Відкрийте програму "Блокнот": можна знайти через рядок пошуку або зайти в меню "Пуск" => "Всі програми" => "Стандартні" => "Блокнот". Вставте цей текст:

 if exist "% UserProfile% \ AppData \ Local \ Microsoft \ Windows \ FileHistory" RD / S / Q "% UserProfile% \ AppData \ Local \ Microsoft \ Windows \ FileHistory" 

2.  Зайдіть в "Файл" і виберіть "Зберегти як" => виберіть місце для збереження "Робочий стіл", назвіть файл як хочете і в поле "Ім'я файлу" після точки замість txt напишіть bat (як показано на малюнку).

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂