Як створити GIF-файл на будь-якому пристрої

У сьогоднішній статті розглянемо найпростіші способи створення анімації GIF.

Анімація GIF - це серія зображень, які відображаються послідовно. Іншими словами можна взяти серію фотографій (будь-яких зображень) => поставити черговість для кожної фотографії, і з'єднати їх в один файл з розширенням GIF. Результатом буде рухається зображення (анімація), наприклад смайлик з сердечками створений з 15 зображень:

Можна відкрити даний файл через будь-який редактор і побачити склад даного GIF файлу, в нашому випадки серія з 15 знімків.

Раніше ми розглядали Google Фото, з його допомогою можна створювати анімації з зображень на комп'ютерах і мобільних пристроях. У сьогоднішній статті розглянемо інші інструменти для створення анімацій GIF на комп'ютерах і мобільних пристроях.

Створення GIF за допомогою онлайн сервісу

Якщо Google Фото вимагає від вас наявності облікового запису Google для створення анімації, тобто безліч сайтів, які створять вам анімацію онлайн без обов'язкової реєстрації. Наприклад Гіфовіна, сайт з простим інтерфейсом і дозволяє легко з ваших зображень зробити анімацію GIF:

1.Загрузіте фотографії (зображення) для анімації: можна натиснути на "Додати кадри з комп'ютера" і вибрати їх з будь-якої папки на вашому комп'ютері, або "за посиланням" - вставити посилання на зображення, або "з камери" - зробіть відразу фото з вашої веб-камери.

2.под кожним зображенням можна вибрати тривалість кадру в секундах, також можна будь-кадр за допомогою лівої кнопки миші перетягнути вліво або вправо, тим самим підібравши правильну черговість. Наводимо курсор на будь-який кадр => натискаємо ліву кнопку миші і утримуючи її - тягнемо фото в потрібне місце, перетягуємо зображення поки не буде потрібна черговість. Також можна натиснути на хрестик і видалити будь-яке зображення.

3. З правого боку є колонка з загальними настройками для створення GIF файлу: ви можете змінити їх розмір, тривалість кадрів для всіх зображень за замовчуванням (щоб виставити тривалість для кожного окремо - поверніться до другого пункту), і вибрати ефекти для анімації.

4. Коли зображення виставлені в потрібному порядку і обрані ефекти - натискаємо "Готово". Ви побачите результат, створену анімацію GIF і зможете її завантажити (натиснувши на кнопку Завантажити), або поділитися нею в ВК, вставити її на сайт або отримати посилання на дану анімацію, щоб показати її друзям.

Конвертація відео з YouTube в GIF

Якщо ви хочете створити анімацію GIF з відео на YouTube - вам не доведеться використовувати якийсь програмне забезпечення, все дуже просто 🙂 І цей спосіб підходить для комп'ютера і для мобільних пристроїв, правда відео на YouTube має побут відкрито через браузер, а не додаток на мобільному пристрої.

1.Знаходимо потрібне відео;

2.В адресному рядку перед youtube дописуємо gif (як на малюнку) і натискаємо Enter;

3.Дані відео відкриється на gifs.com і ви зможете додати ефекти, обрізати, встановити час початку і кінця, і вибрати інші параметри для створення анімації. Коли всі параметри вибрані - натисніть Greate GIF.

4. Вам запропонує поділитися анімацією на популярних ресурсах, що не обов'язково, натискаємо No Thanks.

5. Якщо натиснути на Download GIF - вас попросить пройти реєстрацію, але можна скопіювати посилання на створену анімацію.

6. І вставити її в адресному рядку в іншій вкладці, після чого натиснути на анімацію правою клавішею миші і вибрати "Зберегти картинку як" => з'явитися віконце і ви зможете вибрати куди зберегти вашу анімацію.

Це швидше за все найпростіший спосіб перетворити частину або відео цілком в GIF.

Створення GIF на iPhone і Android

Google Фото можна встановити на iPhone і Android, даний інструмент багатофункціональний і буде дуже корисний на вашому пристрої, також з його допомогою можна створювати анімації і це дуже просто !!!

Але якщо з якихось причин вас не влаштовує Google Фото - є безліч інших інструментів для створення анімації на мобільних пристроях. Одне з них GIF Maker, він легкий у використанні і хороший помічник для любителів створювати анімації.

Android: Завантажуємо і встановлюємо GIF Maker

Перед вами відкриється меню з варіантами створення анімації. В даному додатку ви можете знімати відео для перетворення його в GIF, а також ви можете перетворити вже існуючі файли в GIF.

Натиснувши на "Стрілячки GIF" ви зможете знімати потрібне, для подальшого перетворення в анімацію GIF.

Натиснувши на "Зробити GIF" ви зможете створити анімацію з уже існуючих файлів, виберіть потрібні і в тому порядку, що ви хочете бачити в анімації.

Вибравши потрібні файли і натиснувши на червоного чоловічка вгорі - перед вами відкриється готова анімація, і ви в цьому вікні зможете її відредагувати (прибравши зайві файли, застосувати фільтр). Після всіх змін натискайте "Зберегти".

iPhone:  також ви можете знайти безліч додатків для створення анімації або використовувати Google Фото, а можете використовувати GifBoom.

Після установки і відкриття цього додатка - все зображення будуть перед вами на екрані, в нижній частині екрана чотири кнопки (відкрити камеру і зробити анімацію GIF; створити GIF з файлів на вашому пристрої; створити GIF з відео; редагування вже існуючих GIF файлів). Далі все просто, і створити анімації GIF не складе великих труднощів.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи і краще - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂