Як відкрити папку або диск в новому вікні в Windows 10

Відкривши провідник і зайшовши в якусь папку - вона відкриється в тому ж вікні, а що якщо вам потрібно відкрити якусь папку або диск в новому вікні провідника? Дані дії можна налаштувати на постійній основі, щоб відкривати кожну папку (диск) в новому вікні, або за допомогою клавіш відкривати їх разово в іншому вікні. У сьогоднішній статті розглянемо різні способи як відкрити папку або диск в новому вікні в Windows 10.

Відкрити папку або диск в новому вікні за допомогою контекстного меню

У провіднику натисніть правою клавішею миші на папку або диск, який ви хочете відкрити в новому вікні, і виберіть з меню "Відкрити в новому вікні".

Відкрити папку або диск в новому вікні використовуючи клавіатуру

Відкрийте папку або диск, який ви хочете відкрити в новій вкладці, натисніть на клавіатурі клавіші Ctrl + N

 Відкрити папку або диск в новому вікні використовуючи стрічку провідника

У провіднику виділіть папку або диск, який ви хочете відкрити в новому вікні, натисніть і утримуйте на клавіатурі клавішу Ctrl або Shift => натисніть в стрічці провідника на "Відкрити".

 Налаштувати відкриття папок і дисків в новому вікні за умовчанням в параметрах папки

1. Відкрийте "Параметри папок": один із способів - в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть control.exe folders і натисніть клавішу Enter.

2. Під внесок "Загальні" біля "Огляд папок" поставте крапку перед "Відкривати кожну папку в окремому вікні" і натисніть "Застосувати".

 Налаштувати відкриття папок і дисків в новому вікні за умовчанням в редакторі реєстру

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ CabinetState. У розділі CabinetState відкрийте параметр  Settings  => в "Значення" в шостому стовпчику змініть 0A на 2A і натисніть "ОК".

3. Перезапустіть провідник, щоб зміни вступили в силу!

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂