Як відключити екран блокування Windows 10

У сьогоднішній статті розглянемо різні способи відключення екрану блокування в Windows 8 і 10.

Відключити екран блокування Windows 10 і 8 в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows 10 Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія - переходьте до наступного способу.

1 .Откройте групові політики: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2 . Перейдіть по шляху  Конфігурація комп'ютера \ Адміністративні шаблони \ Панель керування \ Персоналізація. В "Персоналізація" з правого боку відкрийте "Заборона відображення екрану блокування".

3 . Поставте крапку перед "Включено" та натисніть на "ОК".

Все, таким простим способом ви вимкніть екран блокування, щоб включити його знову - зайдіть знову в групові політики і в "Заборона відображення екрану блокування" поставте крапку біля "Не налаштовано".

Відключити екран блокування в Windows 10 \ 8 в редакторі реєстру

Підходить всім виданням Windows 8 і 10. Скачайте архів "Екран блокування" => запустіть файл => погодьтеся з внесенням змін => екран блокування буде відключений. Або внесіть до реєстру зміни самі:

1 . Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

2.  У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  regedit  і натисніть клавішу Enter.

3 . У редакторі реєстру перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ Personalization. Розділу Personalization може і не бути, якщо в розділі Windows ви його не знайшли - натисніть на Windows правою клавішею миші => Створити => Розділ.

4 . Назвіть новий розділ  Personalization

5 . Натисніть на розділ Personalization  правою клавішею миші, виберіть "Створити" => Параметр DWORD (32 біти).

6 .Назовіте новий параметр NoLockScreen

7. Відкрийте створений вами параметр NoLockScreen і в поле значення поставте 1 , після чого натисніть "ОК".

Тепер екран блокування не буде доступний широкому. Щоб включити його знову - запустіть файл з архіву, або в сьомому пункті замість значення 1 поставте 0.

 

Відключити екран блокування в Windows 10 \ 8 за допомогою утиліти

Є утиліта Ultimate Windows Tweaker 4, яка має безліч налаштувань для Windows, безкоштовна і не вимагає установки. З її допомогою ми відключимо екран блокування в Windows 10 або 8.

Скачайте її => розпакуйте архів => запустіть Ultimate Windows Tweaker 4 => в лівій бічній панелі виберіть "Cusomization" => з правого боку поставте прапорець біля "Disable Lock Screen" і натисніть на "Apply" => перезавантажте комп'ютер або запустіть провідник через диспетчер завдань.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂