Як видалити Paint 3D в Windows 10

У Windows 10 до версії 1703 було можливо видалити додаток Paint 3D в параметрах системи. Ця можливість тепер відключена і якщо зайти в параметри, знайти в списку додатків Paint 3d, то ви побачите, що кнопка "Видалити" не активна. Сьогодні ми розглянемо як видалити Paint 3D в Windows 10.

1.  Відкрийте PowerShell від імені адміністратора: один із способів - в рядку пошуку введіть PowerShell => натисніть правою кнопкою миші на Windows PowerShell => виберіть з контекстного меню "Запустити від імені адміністратора".

2. Введіть команду  Get-AppxPackage * MSPaint * | Remove-AppxPackage і натисніть Enter. Після виконання команди, Paint 3D буде вилучений і ви зможете закрити PowerShell.

У PowerShell ви можете видалити і інші програми, спочатку введіть команду   Get-AppxPackage | Select Name, PackageFullName і натисніть Enter, щоб побачити список все встановлених додатків.

Знайдіть в стовпчику під  Name  додаток, яке хочете видалити, навпроти назви додатка скопіюйте написане з стовпчика  PackageFullName.  Додайте скопійоване в команду Remove-AppxPackage "PackageFullName"  і натисніть Enter, дані дії видалять додаток! Не забувайте в команді міняти PackageFullName  на те, що написано навпроти вашого застосування. Наприклад ми хочемо видалити  Twitter,  навпаки цього додатка в стовпчику PackageFullName написано  9E2F88E3.Twitter_5.7.1.0_x86__wgeqdkkx372wm . Щоб видалити Twitter потрібно ввести в PowerShell команду remove-appxpackage 9E2F88E3.Twitter_5.7.1.0_x86__wgeqdkkx372wm  і натиснути клавішу Enter.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂