Як скинути настройки брандмауера в Windows 10

У сьогоднішній статті розглянемо різні способи як скинути налаштування брандмауера в Windows 10.

Брандмауер - це програмне забезпечення або апаратне забезпечення, яке перевіряє інформацію, що надходить з Інтернету або мережі, а потім або блокує її, або дозволяє передавати її на ваш комп'ютер в залежності від налаштувань вашого брандмауера. Це може допомогти запобігти доступ хакерів або шкідливого програмного забезпечення до вашого комп'ютера через мережу або Інтернет. Брандмауер також може зашкодити вашому комп'ютеру відправляти шкідливе ПО на інші комп'ютери. Скидання налаштувань брандмауера призводить до його включенню для всіх профілів мережі, видалення всіх доданих додатків і функцій, які ви дозволили або заборонили, скидання налаштувань повідомлень за замовчуванням і т.д.

Скинути настройки брандмауера в панелі управління

1. Відкрийте брандмауер: один із способів - в рядку пошуку або в меню виконати напишіть  firewall.cpl і натисніть клавішу Enter.

2. З лівого боку натисніть на "Відновити значення за замовчуванням".

3. Натисніть ще раз на "Відновити значення за замовчуванням". Вам нагадає, що після скидання брандмауера деякі додатки можуть перестати працювати і всі зміни внесені в нього будуть скинуті за замовчуванням. Якщо згодні - натисніть "Так".

Скинути настройки брандмауера в центрі безпеки захисника Windows

1. Відкрийте "Центр безпеки захисника Windows": натисніть лівою клавішею миші на його значок на панелі завдань в області повідомлень, або зайдіть в меню "Пуск" => "Всі програми" і виберіть його зі списку.

2. У вікні, з лівого боку виберіть "Брандмауер і безпеку мережі", з правого боку натисніть на "Відновити для брандмауерів значення за замовчуванням".

3.  Натисніть на "Відновити значення за замовчуванням". Вам нагадає, що після скидання брандмауера деякі додатки можуть перестати працювати і всі зміни внесені в нього будуть скинуті за замовчуванням. Якщо згодні - натисніть "Так".

Скинути настройки брандмауера в командному рядку

1. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора: один із способів -натисніть на меню "Пуск" правою клавішею миші та виберіть її з списку.

2. Введіть команду  netsh advfirewall reset і натисніть клавішу Enter. Коли напише "ОК", можете закривати командний рядок.

Скинути настройки брандмауера в PowerShell

1. Відкрийте PowerShell від імені адміністратора: один із способів - в рядку пошуку напишіть PowerShell, натисніть на знайденому варіанті правою клавішею миші та виберіть "Запустити від імені адміністратора".

2. Введіть команду (New-Object -ComObject HNetCfg.FwPolicy2) .RestoreLocalFirewallDefaults () і натисніть клавішу Enter.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂