3 способи приховати всі значки з робочого столу в Windows 10

У сьогоднішній статті ми розглянемо як приховати всі ярлики, папки і файли з вашого робочого столу різними способами в Windows 10.

Приховати все значки на робочому столі через контекстне меню робочого столу

Натисніть в порожньому місці робочого столу правою кнопкою миші => в меню, виберіть "Вид" => "Відображати значки робочого столу". Це відразу ж приховає всі значки, папки і файли з вашого робочого столу.

Приховати все значки на робочому столі за допомогою групової політики

Даний спосіб працює в Windows Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія - переходьте до наступного способу. Якщо ви хочете приховати всі значки з робочого столу іншим користувачам - спочатку виконайте все за інструкцією "Як налаштувати групові політики для конкретних користувачів".

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2. Зайдіть в "Конфігурація користувача" => "Адміністративні шаблони" => "Робочий стіл" => відкрийте "Приховати і відключити всі елементи робочого столу". 3. Поставте крапку біля "Включено" та натисніть на "ОК". Вийдіть з системи і зайдіть в неї знову або перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

Приховати все значки на робочому столі за допомогою редактора реєстру

1.  Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ Explorer => натисніть на розділ Explorer правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти)" => назвіть новий параметр  NoDesktop 3. Відкрийте параметр  NoDesktop , в поле "значення" введіть  1 і натисніть на "ОК". Вийдіть з системи і зайдіть в неї знову або перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂