Як вставити PDF в Excel або в Word

Microsoft Office має безліч можливостей і інструментів для полегшення життя багатьом користувачам. Одна з можливостей - це додавання різних вкладень в таблицю Excel і в документ Word. У сьогоднішній статті розглянемо як додати PDF файл в документ Word, або в таблицю Excel.

Вставка PDF в Excel і Word

Вставка PDF файлів в Word і Excel робиться однаково, ми будемо розглядати на прикладі Word, але якщо вам потрібно вставити файл у Excel - робіть все те ж саме.

1. Відкрийте документ Word (або таблицю Excel), той в який потрібно додати PDF файл => виберіть вкладку "Вставка" => виберіть "Об'єкт"

2. У вкладці "Створення" виберіть Adobe Acrobat Dokument => поставте галочку в поле "У вигляді значка" і натисніть "ОК" (якщо в списку немає Adobe Acrobat Dokument - значить у вас не встановлений adobe reader, встановіть його і виконайте перші два пункту заново);

3. Знайдіть файл PDF, який ви хочете додати в Word або Excel, виберіть його і натисніть "Відкрити";

Перед вами відкриється обраний PDF файл через Adobe Reader => закрийте його і ви побачите вставлений PDF в ваш Word (Excel). Тепер це вкладення PDF можна відкривати в Word (Excel) подвійним клацанням миші.

Перейменувати вставлений PDF файл або змінити значок

За замовчуванням вставлений в Word (Excel) Pdf файл називається Adobe Acrobat Document, але ми можемо змінити йому назву.

Щоб перейменувати вкладений PDF файл або змінити його значок - потрібно натиснути на нього правою кнопкою миші і вибрати "Об'єкт Acrobat Document '=> перетворити

У цьому вікні вибираємо "Змінити значок"

В поле "Підпис" придумуєте нову назву вкладенню, якщо ви хочете поміняти тільки назва, то після перейменування натисніть "ОК". Якщо ви хочете змінити значок для вкладення - натисніть "Огляд"

Виберіть будь-який значок, який хочете поставити для вкладення і натисніть "Відкрити"

У наступному вікні знову "ОК"

І ще раз "ОК"

Все, так просто ви можете вставити PDF файл в документ Word і таблиці Excel. На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂