Чи не пропонувати збереження паролів в Microsoft Edge

Коли ви використовуєте браузер Microsoft Edge, він кожен раз при введенні логіна і пароля на якомусь сайті, пропонує зберегти пароль. У сьогоднішній статті розглянемо як відключити пропозицію збереження пароля в браузері Microsoft Edge, або включити пропозицію збереження пароля, якщо воно у вас відключено. 

Включити або відключити пропозицію зберігати паролі в Microsoft Edge можна двома способами: в самому браузері і за допомогою редактора реєстру. Нижче розглянемо обидва способи.

Включити або вимкнути пропозицію збереження паролів в настройках браузера.

1. Відкрийте браузер Microsoft Edge, натисніть лівою клавішею миші на три точки справа вгорі => в меню, виберіть "Параметри";

2. Опуститеся в списку трохи вниз і відкрийте "Переглянути доп.параметри";

3. Знайдіть в списку "Пропонувати зберігати паролі" і переведіть перемикач в потрібне положення. Положення "Вкл." означає, що кожен раз при введенні пароля на одному з сайтів ви будете отримувати пропозицію браузера зберегти логін і пароль.

Положення "Вимкнути." означає, що кожен раз при введенні пароля на одному з сайтів ви не будете отримувати пропозицію браузера зберегти логін і пароль.

Переведіть перемикач в потрібне положення і закрийте настройки.

Включити або вимкнути пропозицію збереження паролів в редакторі реєстру.

Перед редагуванням реєстру завжди рекомендується створювати точку для відновлення системи.

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами win + r) напишіть  regedit  і натисніть Enter.

2. У лівій колонці перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Classes \ Local Settings \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ AppContainer \ Storage \ microsoft.microsoftedge_8wekyb3d8bbwe \ MicrosoftEdge \ Main. У лівій колонці виберіть розділ Main, а в правій знайдіть і відкрийте параметр  FormSuggest Passwords

3. Щоб відключити пропозицію зберігати паролі в браузері Edge - в поле значення напишіть  no  і натисніть "ОК".

Щоб включити пропозицію зберігати паролі в браузері Edge- в поле значення напишіть yes і натисніть "ОК".

Після введення потрібного значення просто закрийте редактор реєстру. На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂