Як перейменувати мережевий адаптер в Windows

У сьогоднішній статті розглянемо як різними способами перейменувати мережевий адаптер або підключення до мережі в Windows.

Перейменувати мережевий адаптер в мережевих підключеннях

1. У рядку пошуку або в меню виконати введіть  control.exe / name Microsoft.NetworkAndSharingCenter  і натисніть клавішу Enter (або зайдіть в меню "Пуск" => "Параметри" => "Мережа та інтернет" => "Стан" => " налаштування параметрів адаптера ").

2. З лівого боку натисніть на "Зміна параметрів адаптера".

3. Клацніть правою кнопкою миші на підключення до мережі, яке ви хочете перейменувати, і виберіть "Перейменувати".

4.   Введіть нове ім'я для мережевого підключення і натисніть клавішу Enter.

Перейменувати мережевий адаптер в командному рядку

1. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора: один із способів - в рядку пошуку введіть cmd і натисніть на знайденої командному рядку правою клавішею миші, виберіть "Запустити від імені адміністратора".

2. Введіть команду  netsh interface show interface і натисніть клавішу Enter. Запам'ятайте "Ім'я інтерфейсу" мережевого адаптера, який потрібно перейменувати.

3. Щоб перейменувати підключення до мережі використовуйте команду  netsh interface set interface name = "Бездротова мережа" newname = "Wi-Fi"  (виділене червоним  Бездротова мережа замініть на ім'я мережевого адаптера, який ви хочете перейменувати, і замість  Wi-Fi напишіть нову назву для мережевого адаптера).

 Перейменувати мережевий адаптер в редакторі реєстру

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Network. Коли обраний розділ Network натисніть клавіші Ctrl + F або зайдіть в "Правка" => "Знайти".

3. Введіть ім'я мережевого адаптера, який потрібно перейменувати (в нашому прикладі Wi-Fi), поставте прапорець перед "Значення параметрів" і натисніть "Знайти далі".

4.  Відкрийте знайдений параметр.

5. У поле "Значення" введіть нове ім'я для мережевого адаптера, після чого натисніть на "ОК".

  Перейменувати мережевий адаптер в PowerShell

1. Відкрийте PowerShell від імені адміністратора: один із способів - в рядку пошуку введіть PowerShell, натисніть на знайденому інструменті правою клавішею миші та виберіть "Запустити від імені адміністратора".

2.  Введіть команду  Get-NetAdapter | format-list і натисніть клавішу Enter. Запам'ятайте ім'я мережевого адаптера, якого ви хочете перейменувати.

3. Щоб перейменувати підключення до мережі використовуйте команду  Rename-NetAdapter -Name "Бездротовий зв'язок" -NewName "Wi-Fi"  (замість слів виділених червоним потрібно написати фактичну назву мережевого адаптера, і нову назву).

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂