Як додати або видалити Гибернация з меню завершення роботи Windows 10

У цій статті розглянемо як видалити або додати "Гибернация" в меню завершення роботи в Windows 10.

Раніше ми розглядали в чому різниця між звичайним вимиканням комп'ютера, сном і глибокого сну. Також ми недавно описували процес включення або відключення глибокого сну. Але навіть включивши гібернацію - не обов'язково, що вона з'явиться в меню завершення роботи! Для того, щоб прибрати або додати в меню завершення роботи гібернацію - витратьте пару хвилин на цю інструкцію. Для виконання даної інструкції користувач, під яким ви увійшли в систему, повинен володіти адміністративними правами.

 Додати або видалити гібернацію в меню завершення роботи в управлінні харчуванням

1.  Відкрийте "Електроживлення": один із способів - в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  powercfg.cpl  і натисніть клавішу Enter.

2. З правого боку натисніть на "Додаткові параметри харчування", в наступному вікні з лівого боку натисніть на Дія кнопки живлення;

3. Натисніть на  Зміна параметрів, які зараз недоступні;

Щоб  додати режим гібернації  в меню завершення роботи - потрібно поставити прапорець у полі "Режим глибокого сну" і натиснути  Зберегти зміни.

 Щоб  видалити режим гібернації з меню завершення роботи - приберіть прапорець в полі "Режим глибокого сну" і натисніть  Зберегти зміни.

Якщо в параметрах завершення роботи немає пункту "Режим глибокого сну" - потрібно включити гібернацію.

   Додати або видалити гібернацію в меню завершення роботи в редакторі реєстру

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) напишіть  regedit  і натисніть Enter.

2. У лівій колонці перейдіть до розділу  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ FlyoutMenuSettings. Коли з лівого боку обраний розділ  FlyoutMenuSettings  з правого боку за допомогою подвійного клацання лівої кнопки миші відкрийте параметр  ShowHibernateOption.

Щоб  додати Гибернация  в меню завершення роботи - потрібно в поле значення поставити  1 і натиснути "ОК";

Щоб  видалити Гибернация  з меню завершення роботи - потрібно в поле значення поставити  0 та натиснути "ОК".

Після внесення змін закрийте редактор реєстру та перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂