Перевстановити або скинути додатки "Пошта" та "Календар" в Windows 10

Іноді виникають проблеми з вбудованими додатками "Календар" і "Пошта", вони взагалі не запускається або викидає різні помилки. У сьогоднішній статті розглянемо як скинути або перевстановити програму "Календар" і "Пошта" в Windows 10.

Спочатку скиньте додатки "Пошта і календар", а якщо дана дія не допоможе - перевстановіть їх.

Скинути "Пошта і календар" в Windows 10

1. Відкрийте меню "Пуск", зайдіть в "Параметри".

2. Зайдіть в "Додатки", з лівого боку виберіть "Програми та можливості", з правого боку натисніть на "Пошта і календар" => в меню оберіть "Додаткові параметри".

3. Натисніть на "Скинути" і ще раз на "Скинути".

Біля слова "Скинути" з'явиться галочка, запустіть додаток "Пошта" або "Календар", щоб зрозуміти зважилася проблема чи ні.

Перевстановити "Пошта і календар" в PowerShell

Зверніть увагу, що перевстановлення додатка "Календар" робиться разом з перевстановлення "Пошта". Тобто, ви за допомогою однієї команди переустановите відразу обидва додатки.

1. Відкрийте PowerShell від імені адміністратора: один із способів - в рядку пошуку введіть "PowerShell", на знайденому інструменті натисніть правою клавішею миші та виберіть "Запустити від імені адміністратора".

2. Введіть команду  Get-AppxPackage * windowscommunicationsapps * | Remove-AppxPackage і натисніть клавішу Enter. Після виконання команди закрийте вікно PowerShell.

3. Відкрийте в магазині "Пошта і календар" та натисніть на "Отримати". Коли напише "Цей продукт встановлений", закрийте "Магазин" і зайдіть в додаток "Пошта" або "Календар", щоб їх перевірити.

Перевстановити "Пошта і календар" використовуючи Ccleaner

1. Відкрийте програму Ccleaner, якщо у вас його немає - скачайте і встановіть. Натисніть на "Сервіс" і на "Видалення програм", знайдіть в списку і виберіть "Пошта і календар", після чого натисніть на "Деінсталяція".

2. Натисніть на "ОК" у вікні "Ця програма і водночас ставиться до нього інформація будуть видалені з ПК".

3. Після видалення додатків, відкрийте в магазині "Пошта і календар і натисніть на" Отримати ". Коли напише" Цей продукт встановлений ", закрийте" Магазин "і зайдіть в додаток" Пошта "або" Календар ", щоб їх перевірити.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂