Як приховати або показати панель навігації в Провіднику Windows 10

У сьогоднішній статті розглянемо як приховати область навігації в Провіднику, або показати її, якщо вона прихована.

Раніше ми вже розглядали способи як прибрати з провідника папки, також ми розглядали як прибрати домашню групу з області навігації. Сьогодні ж розглянемо як приховати панель навігації і верхню панель.

Приховати (показати) область навігації в стрічці провідника

1. Відкрийте "Провідник": натиснувши лівою клавішею на ярлик на панелі завдань, або натиснувши правою клавішею на меню "Пуск" і вибравши його з меню, яке, також можна просто натиснути клавіші Win + E.

2.  У верхній панелі зайдіть у вкладку "Вид", натисніть на "Область навігації" => натисніть на рядок "Область навігації" (Дивіться малюнок).

Панель навігації буде прихована.

Щоб її відобразити знову - потрібно зайди в "Вид", вибрати "Область навігації" і натиснути знову на рядок "Область навігації".

Якщо ви хочете приховати ще верхню панель, натисніть клавіші Ctrl + F1 на клавіатурі.

Приховати (показати) область навігації в редакторі реєстру

Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи

1 Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Modules \ GlobalSettings \ Sizer. У розділі Sizer відкрийте параметр  PageSpaceControlSizer . Щоб приховати область навігації - змініть в першому рядку значення шостого стовпчика на  00 і натисніть "ОК" (станьте перед 01 шостого стовпчика, натисніть один раз клавішу delete і натисніть клавішу 0, дивіться малюнок).

Щоб показати область навігації - змініть в першому рядку значення шостого стовпчика на  01 і натисніть "ОК" (станьте перед 00 шостого стовпчика, натисніть один раз клавішу delete і натисніть клавіші 0 потім 1, дивіться малюнок).

Закрийте вікно провідника і відкрийте його знову, зміни повинні набути чинності відразу ж. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂