Як включити праву кнопку миші на сайтах, які блокують її

Був момент, коли на багатьох сайтах стало модно відключати можливість використовувати праву кнопку миші. З одного боку їм добре - вони думають, що типу убезпечили себе від копіювання їх контенту. А з іншого боку - права клавіша миші містить великий функціонал, і він в більшості випадків потрібен. У сьогоднішній статті ми розглянемо як обійти блокування правої кнопки миші на сайтах, які її блокують.

Включити праву кнопку миші на сайтах які її блокують за допомогою команди

Найпростіший спосіб: коли ви потрапляєте на сайт, де блокують натискання правої кнопки миші, а вам це потрібно - в адресний рядок введіть javascript: void (document.oncontextmenu = null); і натисніть Enter. Вводите дану команду тільки вручну, якщо скопіювати і вставити - вставиться текст не повністю і потрібно буде дописати.

Включити праву кнопку миші з допомогою розширення в браузері

Якщо вам з якихось причин не хочеться використовувати код описаний вище - ви можете додати розширення в ваш браузер.

Наприклад, браузеру Google Chrome і Яндекс підійде розширення Enable Right Click, а для Mozilla Firefox Enable Right Click and Copy. Потрібно перейти за посиланням і натиснути на "Встановити". Після встановлення розширення і активації його в налаштуваннях, права кнопка миші стане активна на сайтах, які її відключили.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂