Як додати плитку використання даних в меню "Пуск" Windows 10

В параметрах системи ви завжди можете подивитися скільки використав даних мережевий адаптер за останні 30 днів. Тобто, який обсяг даних використано через Wi-Fi і який через Ethernet, і скільки з них використовував ваш браузер, скільки певний додаток, і т.д. Щоб не заходити кожен раз в параметри системи, коли ви хочете подивитися обсяг використаних даних - ви можете додати плитку в меню "Пуск", яка буде відображати обсяг використаних даних в реальному часі. У сьогоднішній статті розглянемо як додати живу плитку використання даних в меню "Пуск".

1. Відкрийте параметри системи: зайдіть в меню "Пуск" і виберіть "Параметри" (або натисніть клавіші Win + I).

2. Відкрийте "Мережа та інтернет".

3. Натисніть на "Використання даних" правою клавішею миші та виберіть "Закріпити на початковому екрані". Підтвердіть закріплення натиснувши на "Так".

Плитка з'явиться в меню "Пуск" з середнім розміром, що не дозволить повністю побачити написане на ній. Щоб це змінити - зайдіть в меню "Пуск" => натисніть на плитку "Використання даних" правою клавішею миші, виберіть "Змінити розмір" => "Широкий".

Тепер відкривши "Пуск" ви в реальному часі побачите скільки даних використано через Wi-Fi і скільки через Ethernet. Також ви можете в будь-який момент натиснути на дану плитку, щоб зайти в параметри і побачити більш докладно, яка програма і скільки використовувало даних за останні 30 днів.

До речі, раніше ми писали як скинути використання даних, може вам стане в нагоді. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарі! Щастя Вам 🙂